• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29115 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اسفند 1396 - ساعت: 23:01

چاپ

دام خواستگار قلابی برای دختران دم بخت


خواستگار قلابی که با ثبت مشخصات خود در سایت همسریابی از دختران دم بخت کلاهبرداری می‌کرد دستگیر شد.

سرهنگ جواد صفایی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز صبح دیروز گفت: چندی قبل زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد مردی که از سایت همسریابی با او آشنا شده بود، از او کلاهبرداری کرده است. با شکایت این زن جوان تیم ویژه‌ای از کارآگاهان تحقیقات خود را شروع کردند و در بررسی هایشان دریافتند که متهم از طریق سایت همسر یابی، علاوه بر شاکی، دختران جوان را نیز فریب داده و از آنها کلاهبرداری کرده است.

 

با آغاز تحقیقات این پرونده مأموران آگاهی چون هیچ آدرسی از محل زندگی متهم نداشتند با رد زنی توانستند پاتوق این مرد جوان را در یکی از چایخانه‌های تهران شناسایی کنند. به این ترتیب مأموران با گرفتن نیابت قضایی اقدام به دستگیری وی کردند اما متهم سوار بر خودروی 405 متواری شد. اما مأموران پس از تعقیب و گریز چند ساعته او را در تهرانسر غافلگیر و دستگیر کردند. فریبرز 29 ساله در بازجویی‌های مقدماتی منکر اتهامش شد اما پس از روبه‌رو شدن با شواهد و مدارک به فریب چند دختر جوان به بهانه ازدواج و کلاهبرداری از آنها اعتراف کرد.

 

رئیس پلیس آگاهی با هشدار به دختران و جوانانی که از این سایت‌های همسریابی استفاده می کنند افزود: ازدواج امر مقدسی است اما باید با نظارت خانواده‌ها و با آگاهی و تحقیقات لازم صورت گیرد. فضای مجازی راهی مطمئن برای همسریابی وآغاز زندگی مشترک نیست.


منبع : مشرق نیوز

مطالب مرتبط با : دام خواستگار قلابی برای دختران دم بخت
دیدگاه شما در مورد : دام خواستگار قلابی برای دختران دم بخت

دام خواستگار قلابی برای دختران دم بخت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ