• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29149 - تاریخ انتشار : دوشنبه 14 اسفند 1396 - ساعت: 00:01

چاپ
آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی

معاون شهردار سورک خبر داد

آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی


معاون شهردار سورک از آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش میانخبر، ابوطالب علی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، اظهار کرد: شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان میاندورود و واقع شدن در مسیر اصلی جاده ارتباطی استان مازندران اقداماتی را برای استقبال از مسافران در این ایان انجام خواهد داد تا مسافران سفر خوبی داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از نیازهای مردم در مسافرت وجود سرویس‌های بهداشتی بین راهی است، گفت: به همین دلیل سرویس بهداشتی بین راهی جنب مدیریت امور توزیع برق شهرستان میاندورود که در گذشته تاسیس شده بود تعمیر و راه اندازی خواهد شد.

معاون شهردار سورک خاطرنشان کرد: همچنین برای زیبایی ورودی و نمای شهری، زیباسازی و گل‌کاری فضای سبز سطح شهر و نیز گل‌کاری مساجد امام جعفر صادق(ع) و امام رضا(ع) به‌عنوان مساجد بین راهی انجام خواهد شد.

علی‌نژاد بیان کرد: برای عبور و مرور راحت‌تر خودروها در جاده اصلی و فرعی سطح شهر، علایم راهنمایی و رانندگی و تابلوهای هدایت مسیر و تجهیزات ایمنی نصب و لکه‌گیری معابر شهری انجام خواهد شد.

وی با اشاره به ایجاد کمپ نوروزی در شهر سورک، خاطرنشان کرد: عوامل و نیروهای شهرداری در تمام ساعات شبانه‌روزی کشیک خواهند بود تا در صورت بروز حادثه‌ای بتوانند خدمات لازم را ارائه کنند و همچنین بر کار جایگاه‌های CNG و آژانس‌ها نیز نظارت خواهد داشت.

علی‌نژاد درباره دیگر اقدامات شهرداری برای استقبال از ایام نوروز، گفت: پاکسازی روزانه ورودی و خروجی سطح شهر و معابر و حواشی جاده، تنظیف و پاک‌سازی میادین و پیاده‌روها و همچنین امحاء مواد زاید شهری در ایام تعطیلات نوروزی، کنترل و جمع‌آوری دست فروش‌ها و فعالیت نیروهای سد معبر، برپایی سفره هفت سین نوروزی در کنار قبور شهدا، نصب بنرهای تبریک حلول سال جدید، خوش‌آمد گویی، آذین‌بندی و فضاسازی محیطی سطح شهر از جمله دیگر برنامه‌های شهرداری در این ایام خواهد بود.مطالب مرتبط با : آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی
دیدگاه شما در مورد : آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی

آمادگی شهرداری سورک برای استقبال از مسافران نوروزی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ