• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29151 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت: 14:48

چاپ

آقای روحانی! کم عقل کیست؟


آیا ننوشتیم که با این سیاست‌های جمع نقدینگی در بانک‌ها و موسسات و تقسیم آن با وام‌های بی حساب بین خودیها، رکود و فساد، تعمیق و تثبیت خواهد شد و بخش خصوصی را بیش از پیش نابود خواهد کرد؟ آقای روحانی! کم عقل کیست؟

به گزارش میانخبر، باید از آقای روحانی پرسید شما چگونه و به چه قیمتی تورم را کاهش داده‌اید؟

آیا این کاهش به شکل اصولی اتفاق افتاده یا یک کاهش ظاهری و موقتی و به قیمت نابودی اقتصاد کشور و تعمیق مشکلات آن است؟

آیا غیر ازین است که سقف سود بانکی را تا حد غیرمعقولی بالا بردید و حتی رییس بانک مرکزی بطور تلویحی نرخ سود بانکی را آزاد اعلام کرد (آزادی کلاهبرداری) و با این طریق تمام سرمایه‌های خرد و کلان را در بانک‌ها فریز کردید و با تحمیل رکود و به قیمت نابودی بازار و خاکمالی بخش خصوصی، تورم را کاهش دادید؟

آیا ما همان سال ٩٤ نگفتیم که با این سیاست‌های دولت شما، بانک‌ها سرانجام پول مردم را بالا خواهند کشید و اعلام ورشکستگی خواهند کرد و ناچار خواهید بود از خزانه بانک مرکزی و جیب مردم دیون بانک‌ها و موسسات را پرداخت کنید؟ گفتیم یا نگفتیم؟!

آیا ننوشتیم که با این سیاست‌های جمع نقدینگی در بانک‌ها و موسسات و تقسیم آن با وام‌های بی حساب بین خودیها، رکود و فساد، تعمیق و تثبیت خواهد شد و بخش خصوصی را بیش از پیش نابود خواهد کرد؟

حالا شما بفرمایید که بی عقل کیست؟ کسی که این شرایط را پیش بینی می کرد؟

ما همان موقع پیش بینی کردیم که با این سیاست‌ها آنچنان وضع اقتصادی به سمت وخامت میرود که دولت شما نهایتا تا قبل از پایان سال ٩٨ به دست مردم ساقط خواهد شد.
آیا نشانه هایش را اکنون نمیبینید؟ آن موقع به شما خواهیم گفت؛ ما پیشبینی کرده بودیم یا نکرده بودیم؟!

آقای روحانی! شما اگر تورم را با خشکاندن ریشه‌های تورمی از طریق حذف یا کاهش سوبسید‌ها و خصوصی سازی و ایجاد رونق در بازار و تولید و ادامه طرح اصلاحات اقتصادی (هدفمندی یارانه ها) کم میکردید آنوقت واقعا میتوانستید بگوییید منتقدان ما بی عقل هستند، ولی نه الان که جاده را بسته اید و مدعی کم کردن آمار تصادفات شده اید.


منبع : صراط

دیدگاه شما در مورد : آقای روحانی! کم عقل کیست؟

آقای روحانی! کم عقل کیست؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ