• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29181 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1396 - ساعت: 16:53

چاپ

نتانیاهو خطاب به ترامپ: باید ایران را متوقف کنیم


نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که ایران بزرگترین چالش دو طرف است.

به گزارش میانخبر،بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که در واشنگتن به سر می‌برد، در دیدار با دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری آمریکا مدعی شد که ایران بزرگترین چالش پیش روی اسرائیل و آمریکا است.

به گزارش تسنیم، نتانیاهو طی دیدار با ترامپ کفت: «اگر می‌خواستم بگویم بزرگترین چالش پیش روی [آمریکا و اسرائیل] و همسایگان عربمان چیست، این (چالش) می‌تواند در یک لغت خلاصه بشود: ایران».

نتانیاهو در ادامه مدعی شد: «ایران بلندپروازی‌های هسته‌ای خود را کنار نگذاشته است. با این توافق هسته‌ای جسورتر و ثروتمندتر شده است. همه جا از جمله در مرز ما ستیزه‌جویی می‌کند. ما باید این کشور را، شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، آن را متوقف بکنیم. ایران را باید متوقف کرد».

نتانیاهو برای شرکت برای بزرگترین لابی هوادار رژیم صهیونیستی آمریکا موسوم به کمیته امور عمومی آمریکا و اسرائیل (آیپک) به واشنگتن سفر کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین از تصمیم دونالد ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس قدردانی کرد. نتانیاهو در خصوص این اقدام گفت: «یهودیان حافظه‌ای قوی دارند و ... اقدام دونالد ترامپ برای انتقال سفارت را نیز به خاطر خواهند سپرد».


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : نتانیاهو خطاب به ترامپ: باید ایران را متوقف کنیم
دیدگاه شما در مورد : نتانیاهو خطاب به ترامپ: باید ایران را متوقف کنیم

نتانیاهو خطاب به ترامپ: باید ایران را متوقف کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ