• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29183 - تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت: 12:48

چاپ
اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

مسئول سازمان آبشار عاطفه‌های میاندورود خبر داد

اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)


مسئول سازمان آبشار عاطفه‌های میاندورود از اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد.

به گزارش میانخبر، عارفه نوروزندافی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان خیریه آبشار عاطفه‌ها از سال 80 از مشهد شروع به کار کرد و با دریافت مجوز در سال 86 در سراسر کشور گسترش پیدا کرد، گفت: نمایندگی این سازمان در میاندورود از سال 94 شروع به فعالیت کرد و در روز تاسیس 15 سرویس جهیزیه به نوعروسان میاندورود و 50 سری سبد غذایی بین خانواده‌های تحت پوشش توزیع شد.

وی از اهداف سازمان را شناسایی نوع نیازمندان، محرومیت موجود در مناطق، کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی و تحصیلی دانست و افزود: همکاری و هماهنگی با دستگاه‌های ذی‌ربط برای حمایت از خانواده‌های نیازمند، جلب مشارکت‌های مردمی، برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی در قالب خانواده‌های نیازمند و پرداخت جهیزیه به افراد تحت پوشش سازمان از اقدامات این سازمان است.

مسئول سازمان آبشار عاطفه‌های میاندورود درباره فعالیت‌های انجام شده در سال جاری، اظهار کرد: در سال 96 اهدا 800 پرس غذای گرم ، توزیع 160 سبد کالا و 85 سری سبد یلدا داشتیم.

نوروز ندافی با بیان اینکه 150 خانواده تحت پوشش داریم، خاطرنشان کرد: خیرین عموما کمک‌ها را به ما تحویل می‌دهند و در بعضی مواقع به صورت نقدی به حساب خانوارها واریز می‌کنند.

وی بیان کرد: در مردادماه سال جاری 500 سری جهیزیه به نوعروسان شرق مازندران داده شد که میاندورود 60 سری را تقبل کرد.

نوروز ندافی با بیان اینکه برای حمایت از خانواده‌های نیازمند به کمک خیرین نیاز داریم، تصریح کرد: در سال جاری یک دستگاه اکسیژن ساز برای کودک بیمار نیازمند خریداری کردیم.

وی با اشاره به ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) از اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در این ایام خبر داد و گفت: به مناسبت سال نو 200 سبد غذایی نیز بین مهرجویان توزیع خواهد شد.

نوروز ندافی از هماهنگی با بخشدار مرکزی میاندورود برای در اختیار داشتن یک غرفه در نمایشگاه میاندورود برای فروش محصولات خانواده‌های تحت پوشش خبر داد و افزود: از خیرین انتظار داریم کمک کنند تا شهری بدون نیازمند داشته باشیم.

مسئول سازمان آبشار عاطفه‌های میاندورود به افزایش طلاق در مازندران اشاره کرد و گفت: از اردیبهشت سال آینده برای نوعروسان کلاس آموزشی برگزار می‌کنیم تا در این کلاس‌ها مهارت ساده زیستی را آموزش دهیم.مطالب مرتبط با : اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)
دیدگاه شما در مورد : اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

اهدا 30 سری جهیزیه به نوعروسان در روز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ