• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29190 - تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت: 19:36

چاپ

کشف ۱۷ تن پیش ساز مواد محترقه در تهران


رئیس پلیس تهران گفت: ۱۷ تن پیش ساز مواد محترقه در تهران کشف شده است.

به گزارش میانخبر، سردار حسین رحیمی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاریپلیس آگاهی بالغ بر ١٧ تن انواع مواد محترقه پرخطر و غیر مجاز کشف و در این باره سه باند بزرگ تهیه و توزیع مواد محترقه منهدم شده است. 

وی ادامه داد: ٧٣ میلیون عدد انواع مواد محترقه از سوی این پلیس کشف شده است. 

به گفته رئیس پلیس تهران ٨ تن از ١٧ تن  موادی که کشف شده است،اکلیل و سرنج بوده است.ماموران پلیس در این رابطه   ٧٤ نفر را دستگیر کرده اند. 

 

وی با اشاره به اینکه طرح بازرسی از انبارهای سطح شهر و اطراف تهران انجام شده است، تاکید کرد: ١١ انبار بزرگ توزیع کننده مواد محترقه پلمب شدند و این در حالی است که ١٤ دستگاه حامل مواد محترقه توقیف شده است. 

رحیمی با بیان جلسات آموزشی و توجیهی با اصناف در مورد چهارشنبه سوری برگزار شده است،گفت: در چهارشنبه آخر سال کنترل اقشار آسیب‌پذیر را در دستور کار داریم و در صورتی که قوانین رعایت نشود، برخورد می‌شود.

وی از توقیف خودروهای مزاحم خبر داد و گفت: خودروهای افرادی که برای شهروندان مزاحمتایجاد کنند توقیف مب شود، تا کنون 4 خودرو به این اتهام توقیف شده اند. 

رئیس پلیس تهران، تاکید کرد: نیروهای پر تلاش ناجا با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع توجیه شدند و آمادگی داریم چهارشنبه آخر سال کم خطری را برگزار کنیم.هماهنگی کامل با اورژانس و آنش نشانی صورت گرفته و البته امسال تا این لحظه وضعیت بی نظیری داریم.


منبع : مشرق نیوز

مطالب مرتبط با : کشف ۱۷ تن پیش ساز مواد محترقه در تهران
دیدگاه شما در مورد : کشف ۱۷ تن پیش ساز مواد محترقه در تهران

کشف ۱۷ تن پیش ساز مواد محترقه در تهران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ