• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29196 - تاریخ انتشار : شنبه 19 اسفند 1396 - ساعت: 20:30

چاپ

تیام حاصل هنر شفر است


بازیکن سال‌های نه چندان دور استقلال می‌گوید به احتمال فراوان برای تماشای مصاف این تیم مقابل العین به ورزشگاه آزادی می‌رود.

به گزارش میانخبر، علیرضا نیکبخت واحدی درباره مصاف استقلال و العین در چارچوب رقابت‌هایلیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خیلی سختی پیش روی استقلال است. با آن داوری افتضاح در بازی رفت، استقلال شاهکار کرد که یک مساوی گرفت. فکر می‌کنم این‌جا کار استقلال سخت باشد چون باید انتقام بگیریم و العینی‌ها هم می‌آیند که نبازند. پس کارمان سخت است و باید تلاش دو چندان داشته باشیم. در کل فکر می‌کنم بازی زیبایی را ببینیم. من خودم هم به احتمال زیاد به ورزشگاه می‌روم تا استقلال را تشویق کنم.

 

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش استقلال باید با شفر تمدید کند، اظهار کرد: به نظر من که شفر خیلی عالی کار کرده است و از هرکسی بهتر استقلال را می‌شناسد و بهتر است با او زودتر تمدید کنند. او می‌تواند تیم را به موفقیت برساند و ۱۰۰ درصد باید قراردادش تمدید شود. تیام یک بازیکنی است که او به استقلال آورده و نشان داده که چقدر بازیکن خوبی است. این هنر شفر است که چنین بازیکنی را جذب کرده است.

 

بازیکن پیشین استقلال در پایان درباره عملکرد مربی آلمانی استقلال گفت: به هرحال شفر تیم را اول فصل برعهده نداشت. مطمئنا اگر او از اول فصل هدایت استقلال را برعهده داشت، امروز ما از مدعیان اصلی قهرمانی بودیم. به هرحال اتفاقی است که افتاده و باید برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنیم. در کل استقلال نتایج خیلی خوبی به‌دست آورده و مطمئنا با او آینده خوبی دارد.


منبع : مشرق نیوز

دیدگاه شما در مورد : تیام حاصل هنر شفر است

تیام حاصل هنر شفر است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ