• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29258 - تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت: 15:16

چاپ
نیازمند حمایت جدی مردم هستم/از استقبال ویژه مردم خوشحالیم

کارگردان مازندرانی فیلم لاتاری در ساری:

نیازمند حمایت جدی مردم هستم/از استقبال ویژه مردم خوشحالیم


کارگردان مازندرانی فیلم سینمایی لاتاری در سینما سپهر ساری با تجلیل از استقبال مردم ساری پس از اکران فیلم گفت: نیازمند حمایت مردم برای تداوم فعالیت در زمینه سینما هستم.

به گزارش میانخبر، محمدحسین مهدویان کارگران فیلم لاتاری پس از اکران فیلم در مراسم تقدیری که توسط حوزه هنری استان مازندران در سینما سپهر ساری برگزار شد اظهار کرد: از اینکه در جمع مردم مازندران و در سینما سپهر ساری حضور دارم بسیار خوشحال هستم.

وی با اشاره به حضورش در هنگام اکران فیلم در مشهد مقدس،گفت: استقبال مردم مشهد از این فیلم بسیار مناسب بوده است و هنرمندان با حمایت مردم زنده هستند.

کارگران فیلم لاتاری با اعلام اینکه سینما سپهر ساری برایم خاطره انگیز است،با تقدیر از استقبال مناسب مردم ساری در این سینما، افزود: به حمایت مردم نیاز ویژه‌ای داریم.


سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم لاتاری نیز در جمع احساسات پرشور مردم ساری در ارتباط با استقبال مردم از فیلم لاتاری اظهار کرد: از ابراز احساسات مردم ساری ذوق زده شده‌ام و این روزها با توجه به استقبالی که از این فیلم در سطح سینماهای کشور می‌شود، لذت می‌بریم.

ساعد سهیلی که به همراه همسرش در مراسم تقدیر از عوامل فیلم لاتاری در سینما سپهر ساری حاضر شد، نیز گفت: مردم مازندران بسیار دوست داشتنی و پر انرژی هستند و از اینکه در این سینما در جمع مردم حاضر شدم بسیار خرسندم.

گلوریا هادری همسر ساعد سهیلی که حضورش مورد استقبال مردم حاضر در سینما قرار گرفت از استقبال مردم به شدت خوشحال بود.

وی که با سریال کیمیا توسط مردم شناخته شده است، به ظرفیت بسیار مناسب دریا در مازندران اشاره کرد.


به گزارش بلاغ، محمدحسین مهدویان کارگردان جوان مازندرانی متولد 1360 اهل شهرستان بابل است، مهدویان برای ساخت فیلم ایستاده در غبار مورد تجلیل قرار گرفته است.

در حال حاضر فیلم لاتاری در سینما سپهر ساری اکران می‌شود.

مراسم تقدیر از کارگران مازندرانی فیلم لاتاری با حضور سینا دلشادی مسئول حوزه هنری استان مازندران و با استقبال مردم سینما دوست مازندران در سینما سپهر ساری برگزار شد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : نیازمند حمایت جدی مردم هستم/از استقبال ویژه مردم خوشحالیم
دیدگاه شما در مورد : نیازمند حمایت جدی مردم هستم/از استقبال ویژه مردم خوشحالیم

نیازمند حمایت جدی مردم هستم/از استقبال ویژه مردم خوشحالیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ