• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29262 - تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت: 15:53

چاپ
مهم‌تر از فیلترینگ تلگرام، مردم آزاری نکردن است/ هم حصر را امضا می‌کنند هم ژست ضدحصر می‌گیرند

مهم‌تر از فیلترینگ تلگرام، مردم آزاری نکردن است/ هم حصر را امضا می‌کنند هم ژست ضدحصر می‌گیرند


حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان‌ها که در جلسه شورای عالی امنیت حضور داشتند و پای حصر را امضا کردند.

به گزارش میانخبر، محسن مهدیان: حصر را چه کسانی انجام دادند؟ شورای عالی امنیت ملی. چه کسانی معترض شدند؟ همان‌ها که در جلسه شورای عالی امنیت حضور داشتند و پای حصر را امضا کردند.

تصمیم گرفتند و شانه خالی کردند، چون بازی برد برد را در حواله کردن دیدند؛ هم از امضای حصر بخورند و هم از ژست ضدحصر ببرند.

مردم را چه فرض کردیم؟ افکار عمومی جورچین ماست؟ این بازی غیرصادقانه افکار عمومی را خاکستر می‌کند.
این روز‌ها قرارست با تلگرام نیز خط حصر را دنبال کنیم؟

در یک نصف روز دو موضع متفاوت و البته رسمی درباره فیلترینگ تلگرام منتشر می‌شود. اول صبح آقای روحانی درباره فیلتریگ تلگرام می‌گویند "کام مردم را تلخ نکنیم. " ظهر همان روز مسوول مستقیم این موضوع از احتمال فیلتر تلگرام می‌گوید و توضیحاتی می‌دهد که مخاطب را به ضرورت فیلترینگ برساند. روشن است که مسوول مستقیم و دبیر شورای عالی مجازی، نظر شخصی و سلیقه اش را در یک برنامه رسمی نمی‌گوید. پس آقای روحانی که رئیس شورای عالی مجازی است از کدام تلخی کام می‌گوید؟ چه کسی جز خود دولت تصمیم می‌گیرد؟

چه کسی است که نداند بیشترین ضربه از تلگرام را دولت می‌بیند؟ ما از یاد ببریم، آقای روحانی فراموش نمی‌کند چطور چهارستون دولتش از آشوب‌های دی ماه لرزید؟ همین امروز این دولت است که از ورود تلگرام به چرخه اقتصاد نگران است. نیست؟ سیاست‌های پولی و مالی اش را به خاک نمی‌کشد؟

مردم با فیلترینگ یک شبکه اجتماعی به ضرورت امنیت و رفاه شان به مرور زمان کنار می‌آیند؛ پس بیغش و ناب با مردم حرف بزنیم. چه آنکه کام مردم را بی صداقتی تلخ می‌کند نه فیلترینگ.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : مهم‌تر از فیلترینگ تلگرام، مردم آزاری نکردن است/ هم حصر را امضا می‌کنند هم ژست ضدحصر می‌گیرند
دیدگاه شما در مورد : مهم‌تر از فیلترینگ تلگرام، مردم آزاری نکردن است/ هم حصر را امضا می‌کنند هم ژست ضدحصر می‌گیرند

مهم‌تر از فیلترینگ تلگرام، مردم آزاری نکردن است/ هم حصر را امضا می‌کنند هم ژست ضدحصر می‌گیرند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ