• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29264 - تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردین 1397 - ساعت: 17:00

چاپ
افزایش اسکان مسافران نوروزی در میاندورود/65 بازدید نظارتی در ایام نوروز

معاون فرماندار میاندورود خبر داد

افزایش اسکان مسافران نوروزی در میاندورود/65 بازدید نظارتی در ایام نوروز


معاون فرماندار میاندورود از افزایش اسکان مسافران نوروزی نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای استقبال از مسافران نوروزی جلسات ستاد تسهیلات سفر قبل از آغاز سفرهای نوروزی از اسفندماه تشکیل شد، اظهار کرد: در این جلسات کمیته‌های 9 گانه تشکیل و وظایف آنها ابلاغ شد.

وی بیان کرد: به دلیل عبور جاده اصلی استان مازندران از داخل این شهرستان و وجود جنگل، دریا و اماکن تفریحی مسافران زیادی از این شهرستان عبور و یا بازدید می‌کنند به همین دلیل می‌طلبید خدمات مناسبی به آنها ارائه شود.

معاون فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: برای ارائه خدمات مناسب و جلوگیری از تخلفات احتمالی بازرسان 65 بازدید نظارتی از ساحل، جنگل، خانه مسافر، اماکن زیارتی، مراکز بهداشتی، اصناف، خبازی‌ها و... داشتند.

غلامی افزود: در این ایام هیچ‌گونه گران فروشی نداشتیم و همچنین هیچ‌گونه اعتراض و گلایه‌مندی در شهرستان وجود نداشت و تصادف منجر به فوت هم نداشتیم.

وی از افزایش اسکان مسافران نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: 86 هزار نفر اقامت و 205 هزار نفر بازدیدکننده از شهرستان میاندورود در این ایام شاهد بودیم که این بازدید و اقامت‌ها شامل مجتمع‌های گردشگری، خانه مسافر، کمپ، چادر، هتل، بازارچه، ساحل و اماکن متبرکه بوده است.مطالب مرتبط با : افزایش اسکان مسافران نوروزی در میاندورود/65 بازدید نظارتی در ایام نوروز
دیدگاه شما در مورد : افزایش اسکان مسافران نوروزی در میاندورود/65 بازدید نظارتی در ایام نوروز

افزایش اسکان مسافران نوروزی در میاندورود/65 بازدید نظارتی در ایام نوروز تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ