• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29271 - تاریخ انتشار : جمعه 21 اردیبهشت 1397 - ساعت: 15:52

چاپ
کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر ما تحمیل کند

امام جمعه میاندورود:

کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر ما تحمیل کند


امام جمعه میاندورود، اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب، ایران اسلامی کشوری مستقل است و کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر این ملت تحمیل کند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با بیان اینکه قبل از انقلاب کشور آنقدر ذلیل شده بود که یک مستشار خارجی برای این کشور تصمیم می‌گرفت،اظهار کرد: امروز به برکت انقلاب، ایران اسلامی کشوری مستقل است و کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر این ملت تحمیل کند.

وی با اشاره به انجام مذاکرات ایران و آمریکا و توافق‌نامه برجام، گفت: امام فرمودند رابطه ما با آمریکا رابطه گرگ و میش است به همین دلیل اگر امروز شاهد چنین برخوردی با برجام هستیم چیز تازه‌ای نیست و سابقه زیادی در عدم پایبندی به توافق نامه‌های بین‌المللی را دارند.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: بعد از خروج امریکا از برجام انتظار برخورد انقلابی از سوی دولت داشتیم.

محمدنسب با اشاره به اینکه انگلیس گفته بود برجام یک دست‌بندی بود بر دستان ایران، افزود: کسانی که هر روز از تروریست‌ها به شکل‌های مختلف حمایت می‌کنند دم از حقوق بشر می‌زنند و به این بهانه‌ها می‌خواهند به ایران فشار بیاورند.

وی تاکید کرد: کشورهایی که به آل سعود سلاح می‌دهند و شعار دموکراسی سر می‌دهند دارند از کشوری حمایت می‌کنند که نمی‌دانند دموکراسی چیست و در عین حال مردم بی‌گناه یمن را قتل عام و تروریست‌های داعش را حمایت می‌کنند.

خطیب جمعه میاندورود تصریح کرد: در مقابل آمریکا و هم پیمان‌های آنها باید مانند هشت سال دفاع مقدس روحیه انقلابی و تفکر بسیجی داشت.

محمدنسب با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: باید پرسید آمریکا از کدام برجام خارج شده است چون آنها در برجام به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند.

وی افزود: با حمایت از کالای ایرانی می‌توان پوزه آمریکا و هم پیمان‌های آنها را به خاک مالید اما شروطی دارد که مسئولان باید از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند.

محمدنسب با اشاره به 28 اریبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات، اظهار کرد: ما کشوری هستیم که دوست داریم با همه کشورها ارتباط داشته باشیم اما کشوری که بخواهد سلطه و ظلم کند ما چنین رابطه‌ای را نمی‌خواهیم.

امام جمعه میاندورود در پایان با بیان اینکه در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان هستیم، گفت: برای استقبال از این ماه باید دل‌ها را آماده و آراسته کرد.مطالب مرتبط با : کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر ما تحمیل کند
دیدگاه شما در مورد : کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر ما تحمیل کند

کسی نمی‌تواند خواسته‌های خود را بر ما تحمیل کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ