• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29278 - تاریخ انتشار : شنبه 05 خرداد 1397 - ساعت: 15:26

چاپ
بازسازی و نوسازی سالن ورزشی سورک آغاز شد/ بیش از 90درصد اعتبارات ارزش افزوده را جذب کردیم

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

بازسازی و نوسازی سالن ورزشی سورک آغاز شد/ بیش از 90درصد اعتبارات ارزش افزوده را جذب کردیم


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود اظهار کرد: ر سال گذشته با جذب اعتبارات، جزء معدود شهرستان‌هایی بودیم که بالای 90 درصد از محل ارزش افزوده تخصیص گرفتیم.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه ورزش از مهمترین تفریحات و سرگرمی‌های سالم مردم کشور و به‌خصوص جوانان و نوجوانان است، اظهار کرد: ورزش علاوه بر سلامتی جسم باعث ایجاد شور و نشاط و سلامتی روح می‌شود.

وی بیان کرد: در شهرستان میاندورود در یکی دو سال گذشته تلاش‌های زیادی انجام گرفته تا بتوانیم با جذب اعتبارات مشکلات زیرساختی و سخت‌افزاری و پروژه‌های نیمه تمام شهرستان را برای استفاده مردم مرتفع کنیم که این اتفاق افتاد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندوورد از جمله کارهای انجام گرفته در دو سال گذشته را نصب کف پوش، مرمت و تعمیر سالن ورزشی اسرم؛ نصب کف پوش سالن ورزشی دارابکلا؛ تکمیل فاز اول احداث جایگاه تماشاگران زمین فوتبال شهر سورک؛ احداث سکوی تماشاگران زمین فوتبال روستای ماکران؛ نصب کف پوش سالن ورزشی روستای طبقده، نصب کف پوش سالن روستای برگه و ... بیان کرد.

مهدوی خاطرنشان کرد: در سال 96 با جذب اعتبارات، جزء معدود شهرستان‌هایی بودیم که بالای 90 درصد از محل ارزش افزوده تخصیص گرفتیم.

وی با اشاره به افتتاح سالن ورزشی روستا ولوجا در سال گذشته، گفت: برای سالن ورزشی روستای بزمین‌آباد پیمانکار مشخص شد و مشغول به کار است و همچنین سالن ورزشی امام رضا(ع) سورک پیمانکار مشخص شد و بازسازی و نوسازی آن هم آغاز شده است.

مهدوی افزود: از محل کمک نمایندگان اعتبار ساخت ساختمان اداری و جایگاه وی آی پی زمین فوتبال سورک که در حال احداث است و تا چند ماه دیگر افتتاح خواهد شد از سوی آقای دامادی پرداخت شد.

وی تاکید کرد: همچنین آقای دامادی قول مساعد برای تامین اعتبار لازم برای ساخت فاز دوم سکوی تماشاگران شهر سورک را دادند که به‌زودی کلنگ آن به زمین زده خواهد شد.

مهدوی یکی از دلایل موفقیت در تمامی حوزه‌ها به خصوص پروژه‌های عمرانی را بهره‌مندی از همه ظرفیت‌های نمایندگان مجلس، فرماندار، مدیرکل ورزش، شوراهای اسلامی شهر و روستا، ظرفیت خیرین و کمک‌های مردمی دانست.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه برای پیشرفت ورزش در شهرستان باید به موضوعاتی توجه می‌شد که زمینه‌ساز شکل‌گیری و توسعه ورزش می‌شدند، توسعه ورزش همگانی، توجه به ورزش روستاها و بازی‌های بومی و محلی، کشف و پرورش استعدادها در حوزه‌های محتلف ورزشی، جذب خیرین و مشارکت‌های مردمی، حوزه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، امور باشگاه‌ها و ساماندهی آنها، ورزش بانوان و همچنین تجهیز سالن‌ها و اماکن ورزشی(تشک، تاتامی، میز پینگ پنگ، فوتبال دستی و اقلام ورزشی) را از جمله این موارد دانست.مطالب مرتبط با : بازسازی و نوسازی سالن ورزشی سورک آغاز شد/ بیش از 90درصد اعتبارات ارزش افزوده را جذب کردیم
دیدگاه شما در مورد : بازسازی و نوسازی سالن ورزشی سورک آغاز شد/ بیش از 90درصد اعتبارات ارزش افزوده را جذب کردیم

بازسازی و نوسازی سالن ورزشی سورک آغاز شد/ بیش از 90درصد اعتبارات ارزش افزوده را جذب کردیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ