• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 29310 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 تیر 1397 - ساعت: 18:57

چاپ
نشست‌ فعالان اصولگرا با رئیسی انتخاباتی نیست

نشست‌ فعالان اصولگرا با رئیسی انتخاباتی نیست


نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: کسانی که می‌کوشند به این بحث دامن بزنند که موضوع نشست‌های اصولگرایان با آقای رئیسی انتخاباتی است، در حقیقت آنچه را برای خودشان اولویت دارد، گمانه‌زنی می‌کنند.

به گزارش میانخبر، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس نهم، با اشاره به بعضی اخبار درباره نشست‌های چهره‌های اصول‌گرا با حضور حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی گفت: اصل برگزاری نشست فعالان جریان اصولگرا با حضور حجت‌الاسلام رئیسی صحیح است و جزء وظایف کسانی است که نسبت به انقلاب و مردم احساس مسئولیت می‌کنند، اما اینکه در این نشست‌ها بحث انتخابات آینده مطرح می‌شود نادرست است.

وی با تاکید بر اینکه موضوع بحث در نشست‌های مذکور شرایط امروز کشور است،‌ اظهار داشت: بحث ما در نشست‌ها چگونگی کمک به برون‌رفت از شرایط کنونی کشور است که دشمن در خلال آن تلاش می‌کند کام مردم را تلخ کند و نهایتاً آنان را از حاکمیت ناراضی سازد.

دبیرکل سابق جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: بنابراین موضوعات نشست‌های فعالان اصولگرا که با حضور آقای رئیسی برگزار می‌شود شرایط امروز کشور و وظایفی است که مسئولان باید در قبال مشکلات معیشتی مردم انجام دهند.

وی تصریح کرد: آنان که می‌کوشند به این موضوع دامن بزنند که موضوع نشست‌های یاد شده انتخاباتی است در حقیقت آنچه در ذهن خودشان مرور می‌شود و برایشان اولویت دارد، گمانه‌زنی می‌کنند.

زاکانی در ادامه گفت: در حقیقت اگر نشست فعالان اصولگرا در شرایط فعلی اقتصاد کشور برگزار نشود، باید این جریان را تخطئه کرد.

دبیرکل سابق جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عنوان داشت: دغدغه نیروهای انقلابی کمک به مردم و مسئولان جهت عبور سرافرازانه نظام از این مقطع حساس است از این رو ما تاکنون در جلسات‌مان حرف انتخاباتی نزده‌ایم و آنچه از سوی برخی در این باره مطرح می‌شود. نادرست است.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : نشست‌ فعالان اصولگرا با رئیسی انتخاباتی نیست
دیدگاه شما در مورد : نشست‌ فعالان اصولگرا با رئیسی انتخاباتی نیست

نشست‌ فعالان اصولگرا با رئیسی انتخاباتی نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ