• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29315 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 تیر 1397 - ساعت: 18:32

چاپ
دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است/ انقلابی عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد

دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است/ انقلابی عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد


جانشین سپاه کربلا مازندران با تاکید بر اینکه باید هوشیار بود و انقلابی فکر و عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد، گفت: امروز فضای مسمومی که شکل گرفته بسیار پیچیده‌تر است و اگر انقلابیون بصیرت نداشته باشند دشمن فضای را در دست خواهد گرفت.

به گزارش میانخبر، سرهنگ حسین محمدرضایی بعد از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود که در در دانشکده منابع طبیعی بادله میاندورود برگزار شد با بیان اینکه همراه با گسترش جوامع بشری و جنگ که همزاد این جوامع بود توسعه کرد و بیشتر شد، اظهار کرد: اگر جنگ را در چهار نسل قرار دهیم نسل اول استفاده از سلاح سرد و امکانات اولیه مانند نیزه و خنجر بود.

وی بیان کرد: نسل دوم جنگ با کشف باروت آغاز شد و نسل سوم با تانک و هواپیما و زیردریایی و موشک و جنگ افزارهای دیگر انجام شد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا خاطرنشان کرد: نسل چهارم جنگ که هم اکنون همه جوامع با آن درگیر هستند جنگی که در همه زمینه‌ها کارکرد دارد، امروز بشر و بشریت از نوع دیگری از جنگ استفاده می‌کنند که به خواسته خود برسند، اگر قبلا از سلاح جنگی استفاده می‌کردند تا جغرافیای بیشتری را تسخیر کنند امروز در جنگ نرم می‌خواهند جغرافیای فکر و ایده بیشتری را تصرف کنند.

محمدرضایی تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس دشمن از طریق جنگ افزار سعی کرد انقلاب را از بین ببرد اما نتوانست، آنها می‌خواستند انقلاب اسلامی در درون مرزهای کشور مبحوس بماند اما انقلاب صادر شد اما این به این معنی نیست که دشمنی دشمن کم شد یا از بین رفت بلکه هر روز بیشتر شد.

وی تاکید کرد: چون دشمن تا به امروز نتوانست به نتیجه برسد دارند از جنگ نرم استفاده می‌کنند، امروز می‌خواهند در فضای ذهن و اندیشه جای زشت و زیبا، هنجار و ناهنجار را عوض کنند، امروز دشمن در مقابله با انقلاب دارد از این استراتژی استفاده می‌کند.

محمدرضایی تصریح کرد: دشمن می‌داند دیدگاه و ذائقه مردم را بخواهد تغییر دهد دیگر اراده‌ای وجود ندارد که جلوی دشمن بایستد و دیگر انقلابی‌گری معنی ندارد، اگر دین داری و تدین خوب است دشمن دارد آن را از بین می‌برد و دین را به تدریج از متن زندگی مردم از بین می‌برد.

این مسئول با تاکید بر اینکه دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است، افزود: اگر دین می‌گوید که در زندگی باغیرت باشید دشمن دارد بی‌غیرتی را ترویج می‌کند و بی‌غیرتی نسبت به خانواده و دین و... را ترویج می‌کند همچنین در جامعه شیعه شهادت که یک امر مقدس است را دارند به رفاه طلبی تبدیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه استقلال همه جانبه برای ما و همه کشورها مهم است، بیان کرد: اما عده‌ای وابستگی به جهان خواران را می‌طلبند و انقلابی‌گری که یک امر مقدس است را دشمن دارد انقلاب‌زدایی می‌کند چون می‌داند که ما به وسیله انقلاب این همه دستاورد بدست آوردیم.

محمدرضایی با اشاره به نقشه‌های دشمن برای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اگر فضای یاس و ناامیدی در جامعه پمپاژ شود آن کشور از تحرک باز می‌ایستد اما دشمن دارد این کار را می‌کند.

جانشین سپاه کربلا مازندران با تاکید بر اینکه باید هوشیار بود و انقلابی فکر و عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد، خاطرنشان کرد: امروز فضای مسمومی که شکل گرفته بسیار پیچیده‌تر است و اگر انقلابیون بصیرت نداشته باشند دشمن فضا را در دست خواهد گرفت.

نقشه دشمن برای مسئولان به حاشیه بردن موضوعات اصلی است

در این مراسم فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود نیز با تبریک دهه کرامت و ولادت امام رضا(ع) اظهار کرد: دشمن برای همه اقشار جامعه ما نقشه هوشمندانه و دقیق کشیده است و نقشه آنها برای مسئولان به حاشیه بردن آنها و فاصله گرفتن از موضوع اصلی است.

مهدی متوسلی بیان کرد: سعی کردیم با ارتباط مناسب با مدیران و مسئولان به مردم خدمت کنیم و از حاشیه‌ها فاصله بگیریم.

وی افزود: اگر عملکرد و تلاشی بود با همکاری همکاران و بسیجیان بوده است و از این بابت از آنها تشکر و به آنها افتخار می‌کنم.

معاون فرماندار میاندورود نیز گفت: سپاه دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب و دفاع از کیان جمهوری اسلامی در داخل و خارج کشور را سرلوحه کار قرار داده و این در درون آنها نهادینه شده است و همین موضوع باعث محبوبیت آنها در بین مردم شده است.

محمدرضا غلامی تاکید کرد: در هر جای کشور اگر یک پاسدار را با لباس سبز پاسداری می‌بینیم احساس آرامش و امنیت می‌کنیم.

جعفر اصغری فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود نیز در این مراسم گفت: امیدوارم با تلاش، همکاری و همدلی بتوانیم به مردم و بسیجیان خدمت کنیم.مطالب مرتبط با : دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است/ انقلابی عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد
دیدگاه شما در مورد : دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است/ انقلابی عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد

دشمن به‌دنبال تقدس‌زدایی است/ انقلابی عمل کردن با بی‌تفاوتی منافات دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ