• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29325 - تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 1397 - ساعت: 13:33

چاپ
قادری: مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم/ حسین‌زادگان: اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد

در مراسم معافه سرپرست فرمانداری میاندورود مطرح شد

قادری: مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم/ حسین‌زادگان: اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد


مراسم تکریم و معارفه فرماندار میاندورود صبح امروز با حضور احمد حسین‌زادگان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری و رضا عنایتی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و مسئولان شهرستانی در فرمانداری میاندورود برگزار شد.

به گزارش میانخبر، مراسم تکریم و معارفه فرماندار میاندورود صبح امروز با حضور احمد حسین‌زادگان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری و رضا عنایتی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و مسئولان شهرستانی در فرمانداری میاندورود برگزار شد که طی با حکمی محمدرضا غلامی طی حکمی به‌عنوان سرپرست فرمانداری میاندورود انتخاب شد و از تلاش‌های ارسطو قادری تقدیر شد.

امام جمعه میاندورود در این مراسم با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: آقای قادری در این سه سال در حد و توان خود تلاش و کوشش کرد و از زحماتشان تشکر می‌کنیم و با اینکه دیگر در این مسئولیت نیستند اما می‌توانند در سنگر دیگر خدمت کنند و حتما نیاز نیست مسئولیت داشته باشند و بدون مسئولیت هم می‌توان کارهای زیادی انجام داد.

رضا محمدنسب با تبریک به محمدرضا غلامی برای پذیرش مسئولیت جدید، بیان کرد: من و همه مردم انتظار دارند که شما به همه مدیران و مردم تکریم کنید و عدالت محوری را سرلوحه کار خود قرار دهید و کار خستگی ناپذیر داشته باشید چون دشمن در تلاش است که بین مدیران کشور فاصه بیندازد و در نهایت بگوید که نظام جمهوری اسلامی کارآمد نبوده است.

مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم

ارسطو قادری نیز در این مراسم با تشکر از کسانی که برای انتصاب وی برای فرمانداری میاندورود تلاش کردند، اظهار کرد: نگاه من در این سال‌ها به مردم بود و ذره‌ای نگاه در من بود که آنچه مردم می‌گویند درست است.

وی بیان کرد: جاده گهرباران که مردم در این سال‌ها به‌دلیل تصادفات و تلفات زیاد نام‌های مختلف را روی آن گذاشته بودند با همکاری مهندس دامادی این نام‌ها را برداشتیم و 15 کیلومتر را تعریض کردیم و مابقی تا دریا انجام خواهد شد.

فرماندار سابق میاندورود درباره مهمترین اقدامات انجام شده در زمان مسئولیتش، گفت: آسفالت جاده بالادست، تغییر الگوی کشت در اراضی شیب‌دار، لایروبی انهار و جلوگیری از بروز سیلاب، دوربرگردان شهر سورک، تکمیل سالن‌های ورزشی، بازسازی و نوسازی مدارس، ساخت مراکز بهداشت و مرکز درمانی تیپ یک سورک، تامین آب شرب روستاها، تکمیل ساختمان بخشداری گهرباران و... از جمله این اقدامات من در این ایام بوده است.

قادری با بیان اینکه کار اداری من تمام شده است اما کار من برای نظام ادامه خواهد داشت، گفت: من مخلص نظام و انقلاب هستم و افتخار می‌کنم که نیروی کوچک امام بودم و امروز نیروی کوچک رهبری و نظام هستم و این نظام و انقلاب را دوست دارم.

نشاط اجتماعی فقط کنسرت نیست
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری مازندران نیز با بیان اینکه مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در کشور زیاد است و همه باید به دور از اختلافات سیاسی برای حل این مشکلات تلاش کنیم، افزود: برای کمک به دولت و حل مشکلات می‌توان از ظرفیت‌های مردم استفاده کرد که ان جی اوها و سمن‌ها از جمله آن‌ها هستند که وظیفه فرماندار است که چنین انجمن‌هایی را فعال کند.

احمد حسین‌زادگان خاطرنشان کرد: فرماندار میاندورود زمانی می‌تواند موفق باشد که در اجرای برنامه‌های خود امام جمعه و نمایندگان را همراه خود کند و با تکیه بر مردم و داشتن مش اعتدالی و دوری از اختلافات برنامه‌ها را اجرا کند.

وی با تاکید بر اینکه اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد، تصریح کرد: بازنده انتخابات کسی است که قاعده بازی را رعایت نکند.

حسین‌زادگان بیان کرد: مردم در حوزه اقتصادی مشکل دارند و ما باید به داد آنها برسیم و انتخاب مدیران پاک دست از اولویت‌های ما است و مردم طاقت مدیر فاسد را ندارند.

وی با بیان اینکه نشاط اجتماعی فقط کنسرت نیست، افزود: ورزش صبح گاهی، پیاده روی‌های خانوادگی و یا حضور 30 هزار نفر در استادیوم یک نشاط اجتماعی است و ما در قائم شهر با تلاش بی‌وقفه سعی کردیم ورزشگاه شهید وطنی را برای میزبانی در اولین دیدار لیگ برتر آماده کنیم.

حسین‌زادگان خاطرنشان کرد: یک ضلع توسه کشور رسانه است و رسانه‌ها مشاوران دلسوز مدیران هستند و مدیران می‌توانند به وسیله آنها از کاستی‌ها و مشکلات حوزه مدیریتی خود آگاه شوند.

خدمت به خلق جزو بزرگترین آرزوهای یک مدیر است
محمدرضا غلامی با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: خداوند را شاکریم که در نظام و حکومتی زندگی می‌کنیم که خدمت به خلق و مردم جزو بزرگترین آمال و آرزوی یک مدیر است.

سرپرست فرمانداری میاندورود در ادامه گفت: از اینکه در این زمان جزو کسانی می‌شویم که توفیق الهی خدمت به مردم نصیب ما شد خدا را شاکریم.

غلامی با تاکید بر اینکه در این مقطع حساس کشور همه موظف هستیم که تعامل و همبستگی داشته باشیم، افزود: هدف ما توسعه نظام و خدمت به مردم و کشور است و به همین دلیل به هیچ عنوان نگران نیستم و با عشق دستم را به سوی همه دراز می‌کنم.مطالب مرتبط با : قادری: مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم/ حسین‌زادگان: اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد
دیدگاه شما در مورد : قادری: مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم/ حسین‌زادگان: اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد

قادری: مخلص نظام و انقلاب و رهبری هستم/ حسین‌زادگان: اختلافات سیاسی فقط در زمان انتخابات معنا دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ