• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29328 - تاریخ انتشار : شنبه 06 مرداد 1397 - ساعت: 19:56

چاپ
پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم/ دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند

سرپرست فرمانداری میاندورود:

پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم/ دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند


سرپرست فرمانداری میاندورود با بیان اینکه رفع بحران آب کشاورزی اولویت اول بنده در گهرباران است، بیان کرد: پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم تا بتوانیم با ذخیره سازی مناسب این مشکل برطرف شود.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی در جمع بخشدار و اعضای شورای بخش گهرباران، اظهار کرد: توفیق خدمت‌گذاری به مردم نعمت بزرگی است که از سوی خداوند به ما و شما عطا شده است و از اجر بالایی برخوردار است و ما باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را در پیشگاه خداوند ببریم.

وی با بیان اینکه بخش گهرباران از ظرفیت بالایی برخورداراست افزود: با کار کارشناسی و اولویت بندی مشکلات گهرباران و پیگیری بخشدار و اعضای شورای بخش در صدد رفع مشکلات گهرباران هستیم.

سرپرست فرمانداری میاندورود با تاکید بر اینکه به مشکلات بخش گهرباران از جمله آب شرب و کشاورزی و همچنین جاده واقف هستم و قول می‌دهم با همکاری بخشدار و شورای بخش پیگیر رفع آن شویم، خاطرنشان کرد: این امر فقط با اتحاد و همدلی در بین اعضای شورا و کمک آنها به دستگاه‌های اجرایی محقق می‌شود.

غلامی تصریح کرد: ساحل گهرباران از ظرفیت بالایی در بخش گردشگری برخوردار است ولی در حال حاضر از این ظرفیت استفاده نشده است و نیاز به سرمایه گذاری مناسب در این زمینه دارد.

وی با بیان اینکه رفع بحران آب کشاورزی اولویت اول بنده در گهرباران است، بیان کرد: پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم تا بتوانیم با ذخیره سازی مناسب این مشکل برطرف شود.

غلامی با اشاره به اینکه دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند، تاکید کرد: دهیاران باید تلاش کنند تا خدمات دولت را به نحو مطلوبی در روستا ارائه کنند.

سرپرست فرمانداری میاندورود در پایان گفت: حدود هفت میلیارد تومان اعتبار تسهیلات روستایی در قالب 35 طرح به بانک‌های عامل معرفی شده است که با نگاه ویژه بانک‌ها به زودی به مرحله عقد قرارداد می‌رسد و به حساب مجری طرح واریز می‌شود.



مطالب مرتبط با : پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم/ دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند
دیدگاه شما در مورد : پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم/ دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند

پیگیر احداث آب بندان در اراضی گهرباران هستیم/ دهیاران تابلوی خدمات دولت هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ