• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29331 - تاریخ انتشار : یکشنبه 07 مرداد 1397 - ساعت: 15:05

چاپ
توافق برای بازگشت به کار 26 نفر از کارگران شرکت غنچه

در جلسه‌ای با حضور سرپرست فرمانداری میاندورود:

توافق برای بازگشت به کار 26 نفر از کارگران شرکت غنچه


طبق توافق پیمانکار با مدیران شرکت در حضور سرپرست فرمانداری میاندورود، 26 نفر از کارگران بومی تعدیل شده شرکت دوباره بکارگیری خواهند شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز جلسه مدیران کشت و صنعت شمال(غنچه) به همراه رئیس اداره کار میاندورود و پیمانکاران با سرپرست فرمانداری میاندورود پیرامون مشکلات شرکت و راه اندازی بخشی از شرکت برگزار شد.

در این جلسه محمدرضا غلامی سرپرست فرمانداری میاندورود با بیان اینکه تلاش ما ادامه فعالیت شرکت و حضور کارگران برسر کار است، اظهار کرد: در سال حمایت از تولید و اشتغال باید قدم عملی برای حمایت از کارگران و ایجاد اشتغال برداشت و در این راستا هر آنچه در توان ما باشد، انجام می‌دهیم.

انوشیروان عرب سرپرست نمایندگی اداره کار، تعاون و امور اجتماعی میاندورود نیز گفت: طبق توافق انجام شده پییمانکار در اسرع وقت بعد از انجام توافقات با مدیران شرکت کار خود را آغاز می‌کند.

عرب افزود: طبق توافق پیمانکار با مدیران شرکت در حضور سرپرست فرمانداری میاندورود، 26 نفر از کارگران بومی تعدیل شده شرکت دوباره بکارگیری خواهند شد.

به گزارش میانخبر، شرکت کشت و صنعت شمال از چندین سال گذشته به دلایل مختلف هر ساله بخشی از کارگران خود را تعدیل کرده بود و شهرستان میاندورود در این سال‌ها شاهد چندین و چند تجمع از سوی کارگران تعدیل شده مقابل فرمانداری میاندورود و حتی استانداری بوده است.

آنچه امروز در فرمانداری میاندورود اتفاق افتاد مسیر و برنامه خوبی است که امیدواریم ادامه داشته باشد تا دیگر کارگران که از کار بیکار شدند بتوانند دوباره بر سر کار حاضر شوند تا تولید و اشتغال رونق بگیرد.مطالب مرتبط با : توافق برای بازگشت به کار 26 نفر از کارگران شرکت غنچه
دیدگاه شما در مورد : توافق برای بازگشت به کار 26 نفر از کارگران شرکت غنچه

توافق برای بازگشت به کار 26 نفر از کارگران شرکت غنچه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ