• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29332 - تاریخ انتشار : سه شنبه 09 مرداد 1397 - ساعت: 17:11

چاپ
کاهش دسترسی روستاهای بالادست به هم از 33 به 3 کیلومتر

سرپرست فرمانداری میاندورود خبر داد

کاهش دسترسی روستاهای بالادست به هم از 33 به 3 کیلومتر


سرپرست فرمانداری میاندورود با بیان اینکه جاده دسترسی روستای جناسم به وارمی 33 کیلومتر بود، افزود: با هماهنگی‌های انجام گرفته جاده بین این دو روستا بازسازی می‌شود و مسیر دسترسی به سه کیلومتر کاهش می‌آبد.

به گزارش میانخبر، بعدازظهر امروز محمدرضا غلامی سرپرست فرمانداری میاندورود به همراه مدیران شهرستان از روستاهای بالادست میاندورود بازدید و از نزدیک مشکلات این روستاها را بررسی کردند.

غلامی در پایان این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: رسیدگی و رفع مشکلات روستاهای کمتر برخوردار از اولویت بنده و مدیران شهرستان میاندورود است.

سرپرست فرمانداری میاندورود بیان کرد: اعتقاد دارم مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان با بازدید و حضور در بین مردم باید کمبودها و مشکلات را لمس کنیم و با توجه به بزاعت و شرایط اقتصادی موجود با تعامل و توافق، مردم را به رضایت نسبی برسانیم.

این مسئول درباره دستاوردهای این بازدید، گفت: این بازدید بسیار مناسب بود و مشکلات این روستاها که باید هر چه زودتر پیگیری و حل می‌شد از جمله آب شرب روستاهای سرتا، موسی‌کلا و بازیارخیل و وارمی بررسی شد و توافقات برای حل این مشکلات انجام و بزودی این مشکلات برطرف خواهد شد.

غلامی با اشاره به اینکه جهادکشاورزی در حال شن ریزی جاده بین مزارع روستای سنه‌کوه است، افزود: در این بازدید مقرر شد جهاد کشاورزی همکاری لازم برای تسطیح اراضی شیبدار زمین‌های کشاورزی روستای سرتا را فراهم کند و همچنین اداره راه جاده داخل روستای جناسم را شن‌ریزی و مناسب سازی کند.

وی با بیان اینکه بزودی سه کیلومتر از جاده این روستاها آسفالت خواهد شد، بیان کرد: عملیات گازرسانی در این روستاها در حال انجام است و همچنین از مسئول مخابرات شهرستان خواستیم که پیگیر آنتن‌دهی ضعیف تلفن‌های همراه در این منطقه باشد.

غلامی، خاطرنشان کرد: تعویض بخشی از لوله‌های قدیمی و تعویض شیرفلکه‌های آب شرب روستای سنه کوه و همچنین تکمیل دیواره و نصب دروازه گلزار شهدای روستای موسی کلا از جمله مصوبات این بازدید بود.

وی با بیان اینکه جاده دسترسی روستای جناسم به وارمی 33 کیلومتر بود، افزود: با هماهنگی‌های انجام گرفته جاده بین این دو روستا بازسازی می‌شود و مسیر دسترسی به سه کیلومتر کاهش می‌آبد.

غلامی یکی از مشکلات روستاهای بالادست را نداشتن دهیاری بیان کرد و گفت: در حال حاضر تنها روستای سنه‌کوه دهیار دارد و پیگیر گرفتن دهیاری برای سه روستای دیگر این منطقه هستیم.

وی تاکید کرد: در روستای سنه‌کوه کانال هدایت آب‌های سطحی انجام شد و بنیاد مسکن در حال ادامه اجرای این کانال و طرح هادی است.

سرپرست فرمانداری میاندورود با اشاره به وجود امکانات کم و جاده نامناسب این روستاها، گفت: امیدواریم با کمک اهالی منطقه و پیگیری همه مدیران بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.مطالب مرتبط با : کاهش دسترسی روستاهای بالادست به هم از 33 به 3 کیلومتر
دیدگاه شما در مورد : کاهش دسترسی روستاهای بالادست به هم از 33 به 3 کیلومتر

کاهش دسترسی روستاهای بالادست به هم از 33 به 3 کیلومتر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ