• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29335 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 11 مرداد 1397 - ساعت: 23:39

چاپ
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد


شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از کهن ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است.مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

به گزارش میانخبر، به مناسبت فرارسیدن ۱۲مرداد، سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میاندورود بیانیه ای صادر کرد.

باسمه تعالی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از کهن ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است.مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

دوازدهم مرداد ماه مصادف با سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است که با موافقت و نظر حضرت امام خمینی (ره) در سال 1359 در جهت پاسداشت و تبدیل فرهنگ انقلابی و ایجاد اتحاد و همبستگی حول محور اسلام، مشارکت مردم در برگزاری مراسم‌ها و زنده نگهداشتن مناسبت‌ها بنا نهاده شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که نهادی مردمی و عمومی است و یکی از ارکانهای اصلی تبلیغات انقلاب اسلامی ایران بشمار می‌رود، رسالت سیاست‌گذاری، مدیریت، هماهنگی و برگزاری مراسم و مناسبت‌های ایام‌ا... را بر عهده داشته و تاکنون سعی و تلاش بسیاری جهت انجام صحیح این رسالت خطیر نموده است و بحمد‌ا... در طول عمر بیش از سه دهۀ خود که همزاد با پیروزی انقلاب اسلامی است، همیشه مورد لطف ، اعتماد و حمایت بی‌دریغ مقام ‌عالی رهبریت نظام و اقشار مختلف مردم قرار گرفته است که همیشه با حضور پرشور و انقلابی خود در مراسم های ملی و مذهبی ازجمله راهپیماییها موجبات سرافرازی این نظام را فراهم می سازند.

شـورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میاندورود افتخار دارد تحت عنایات حضرت احدیت؛ زمینه‌های خدمت‌گذاری در مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی را به مردم شریف و عزیز این شهرستان با مساعدت و همکاری مسئولین شهرستانی بویژه امام جمعه معزز و فرماندار محترم داشته و شکرگزار این همه لطف و مرحمت می باشد و فرارسیدن دوازدهم مرداد‌ماه ، سالروز تأسیس نهاد مقدس «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» را به همه شما همراهان همدل که همیشه با همراهی و حضور مداوم خود در عرصه های مختلف، نهال انقلاب اسلامی ایران را پروریده‌اید تــبریک و تـهنیـت عرض نموده و به پـاس این همت ارزشمندتان ســـر تــعظـیم فــرود می‌آورد.

و من ا... توفیق
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان میاندورودمطالب مرتبط با : بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد
دیدگاه شما در مورد : بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی میاندورود به مناسبت سالروز تاسیس این نهاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ