• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29371 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 شهریور 1397 - ساعت: 15:09

چاپ
جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است/ 167 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی داده شد

استاندار مازندران:

جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است/ 167 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی داده شد


استاندار مازندران با بیان اینکه مسئولان آمریکایی اعلام کردند که در زمینه جنگ نظامی و سایبری توان پیروزی مقابل ما را ندارند، گفت: مسئولان آمریکایی امروز تصمیم گرفتند که از طریق جنگ اقتصادی نظام اسلامی را ساقط کنند.

به گزارش میانخبر، محمد اسلامی در نوزدهیمن یادواره شهدای شهرستان میاندورود با تسلیت فرار رسیدن ماه محرم و قبولی عزاداری عزاداران حسینی، اظهار کرد: جمهوری اسلامی فصل جدیدی را در جهان و زندگی بشریت و جهان اسلام ایجاد کرد و این فصل جدید تقابل اسلام و کفر بود اگر چه در طول تاریخ بعد از اسلام وجود داشته و دارای فراز و نشیب بوده است.

وی بیان کرد: کفر و استکبار پیشرفت و تمدن را در گرو دین‌ستیزی می‌دانند اما جمهوری اسلامی ایران با بیداری مردم و رهبری حکیمانه امام(ره) و به برکت خون شهدا به جهانیان نشان داد که دین عفیون جامعه نیست بلکه عامل پیشرفت است.

استاندار مازندران با بیان اینکه از لحظه پیروزی انقلاب تا امروز جمهوری اسلامی مورد تهاجم سنگین استکبار بوده است، خاطرنسان کرد: شهدا با درک همه شرایط مخاطره آمیز عاشقانه پا به صحنه گذاشته و جان فشانی کردند و به واسطه این ایثارگری‌ها امروز به مرتبه‌ای رسیدیم که قدرت ما یک قدرت قابل احترام است.

این مسئول تصریح کرد: استکبار قدرت ما را برای خود خطر می‌بیند و برای اینکه ما را ساقط کند با شیوه‌های گوناگون برنامه‌های مختلف و چندلایه خود را علیه ما به کار برده است.

اسلامی با اشاره به اینکه امروز قدرت علمی جلوه قدرت شناخته می‌شود، افزود: در تراز علمی و فناوری کشور جزو کشورهای پیشرفته قرار گرفته است و کشورهای استکباری آن را نمی‌پسندند به همین دلیل با حیله و ترفندهای مختلف سعی کردند نشان دهند که ایران جایگاه مناسبی برای افراد نخبه نیست و فرار مغزها را ترویج کردند.

وی در ادامه با بیان اینکه مسئولان آمریکایی اعلام کردند که در زمینه جنگ نظامی و سایبری توان پیروزی مقابل ما را ندارند، گفت: مسئولان آمریکایی امروز تصمیم گرفتند که از طریق جنگ اقتصادی نظام اسلامی را ساقط کنند.


اسلامی با اشاره به وجود نقدینگی بالا در کشور، بیان کرد: باید این نقدینگی مدیریت شود و به سمت تولید و اشتغال سوق داده شود به همین منظور در استان مازندران سه برنامه را پیش‌بینی کردیم.

استاندار مازندران در ادامه اظهار کرد: اولین برنامه، حمایت از فعالیت‌های متوسط و کوچک است تا زمینه ایجاد اشتغال روستایی فراهم شود که در سه ماه گذشته 167 میلیارد تومان منابع ارزان قیمت برای آغاز فعالیت جدید و رونق اقتصادی در روستاها داده شده است.

وی افزود: دومین برنامه ما برای صنایع متوسط و بزرگ است که می‌توانند به اقتصاد مازندران کمک کنند که در این زمینه 12 طرح دیده شده و با سرمایه گذاران بخش خصوصی هم صحبت کردیم.

اسلامی سومین بخش برنامه استانداری برای ایجاد رونق اقتصادی در استان را موضوع صادرات بیان کرد و گفت: تعامل با استان‌های همسایه و همچنین کشورهای حوزه دریای خزر در دستور کار قرار گرفت و اقداماتی انجام شد تا در شرایط موجود که مشکل ارز به‌وجود آمده است بتوانیم تولید ارز داشته باشیم.

 مطالب مرتبط با : جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است/ 167 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی داده شد
دیدگاه شما در مورد : جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است/ 167 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی داده شد

جنگ امروز دشمن جنگ اقتصادی است/ 167 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی داده شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ