• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29372 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 شهریور 1397 - ساعت: 15:30

چاپ
امروز مصداق امر به معروف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است

امام جمعه میاندورود:

امروز مصداق امر به معروف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است


امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: امروز اگر بخواهیم مصداق احیا امر به معروف و نهی از منکر را بگوئیم در یک کلام و صد کلام خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در نوزدهمین یادواره 225 شهید شهرستان میاندورود در روستای جامخانه با بیان اینکه در یادواره شهدا باید ارزش ها را احیا کنیم، اظهار کرد: هدف اصلی شهدا این بود که مسیر امام حسین(ع) را ادامه دهند.

وی با این پرسش که هدف و فلسفه اصلی امام حسین(ع) از قیام چه بود، افزود: هدف امام امر به معروف و نهی از منکر است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: امروز اگر بخواهیم مصداق احیا این امر را بگوئیم در یک کلام و صد کلام خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است و این یادواره‌ها مسئولان را به خود بیاورد که خدمت صادقانه و دلسوزانه داشته باشند.

محمدنسب تصریح کرد: امام حسین(ع) می‌خواست عدالت را در جامعه احیا و ظلم و ستم را از بین ببرد و ببینید امر به معروف چقدر مهم بود که امام حسین(ع) جان خود و یارانش را برای آن داد.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر راه و رسم انبیا است، گفت: اگر می‌خواهید یک مدیر شایسته را بشناسیم باید ببینیم اهل امر به معروف و نهی از منکر است یا نه.

محمد رضا غلامی، سرپرست فرمانداری میاندورود با تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان، گفت: مردم این خطه از استان مازندران همواره در عرصه‌های مختلف انقلاب و دفاع مقدس بسیار موثر بوده و این مردم شهیدپرور در مقابل توطئه‌های استکباری خواهند ایستاد.

وی افزود: شهرستان میاندورود در دوران انقلاب و دفاع مقدس همواره نقش آفرین بوده و تقدیم 225 شهید و هزاران جانباز و ایثارگر از این منطقه نمود بارزی از ولایت‌‍مداری و شهیدپروری مردمان این دیار است.مطالب مرتبط با : امروز مصداق امر به معروف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است
دیدگاه شما در مورد : امروز مصداق امر به معروف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است

امروز مصداق امر به معروف خدمت صادقانه و خالصانه به مردم است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ