• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29375 - تاریخ انتشار : سه شنبه 20 شهریور 1397 - ساعت: 10:45

چاپ
اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خبر داد

اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2 خبر داد.

به گزارش میانخبر، جعفر اصغری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان حضرت محمد رسول الله(ص)2 در روز جمعه 23 شهریور در شهرستان میاندورود اجرا می‌شود، اظهار کرد: این رزمایش در سه محور انجام می‌شود که محور اول این رزمایش در قالب محرومیت‌زدایی و اعزام بسیجیان با گروه‌های جهادی مختلف است.

وی بیان کرد: در این رزمایش 13 گروه جهادی که شامل 10 گروه جهادی برادر و سه گروه جهادی خواهر با جغرافیای شهرستان محور را اعزام خواهیم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود خاطرنشان کرد: بخش دوم رزمایش، رزمایش رزمی 1 است که در روز جمعه 23 شهریور در قالب گردان بیت المقدس 1 با تکنیک و تاکتیک‌های خاص خود اجرا می‌شود.

اصغری با بیان اینکه بخش سوم رزمایش در 5 مهر ماه با حضور جمعیت 36 هزار نفری از سراسر استان در استادیوم شهید متقی ساری برگزار می‌شود، افزود: در این مرحله اقتدار بسیجیان به نمایش گذاشته خواهد شد و این اقتدار باعث می‌شود که امنیت کشور ما که مرهون خون شهدا هستیم هر چه بیشتر تصضمین شود.

وی در پایان تاکید کرد: بسیجیان در با شناخت نیازهای مردم در بخش‌های مختلف سعی می‌کنند در حد توان این نیازها را رفع کنند، یک روز در محرومیت زدایی تلاش می‌کنند و روز دیگر در ایجاد امنیت و آرامش برای مردم کشور.مطالب مرتبط با : اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2
دیدگاه شما در مورد : اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2

اعزام 13 گروه جهادی در رزمایش اقتدار عاشورایی بسجیان محمدرسول الله(ص) 2 تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ