• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29402 - تاریخ انتشار : دوشنبه 02 مهر 1397 - ساعت: 16:02

چاپ
رمز پیروز امروز مانند گذشته ایستادگی، مقاومت و اتحاد است

سرپرست فرمانداری میاندورود:

رمز پیروز امروز مانند گذشته ایستادگی، مقاومت و اتحاد است


سرپرست فرمانداری میاندورود گفت: دشمن همان دشمن است، فقط تاکتیک عوض شده است و حالا به جای توپ و تانک از محاصره اقتصادی استفاده می‌کنند، ولی مردم ما همان مردم هستند و نسخه و رمز پیروزی همان نسخه است.

به گزارش میانخبر، صبح امروز در راستای برنامه های هفته دفاع مقدس، صبح‌گاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان میاندورود با حضور امام جمعه، فرماندار، دادستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران شهرستانی در میدان صبحگاه سپاه میاندورود برگزار شد.

محمد رضا غلامی سرپرست فرمانداری شهرستان میاندورود در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و محکوم کردن حمله تروریستی اهواز اظهار کرد: هفته دفاع مقدس نماد ایام ایستادگی و مقاومت و اتحاد مردم غیور ایران زمین است.

وی با اشاره به دسیسه‌های چهل ساله دشمنان بر علیه انقلاب و تحمیل جنگ به مردم ایران در اوایل انقلاب، افزود: در این ایام ایستادگی نیروهای مسلح و با پشتوانه ایمان و مردم غیور در سایه رهبری بنیان‌گذار انقلاب و مقام معظم رهبری ثابت کرد که هیچ دسیسه‌ای و هیچ توطئه‌ای بر علیه ایران تاثیرگزار نیست.

سرپرست فرمانداری میاندورود خاطرنشان کرد: دشمن همان دشمن است، فقط تاکتیک عوض شده است و حالا به جای توپ و تانک از محاصره اقتصادی استفاده می‌کنند، ولی مردم ما همان مردم هستند و نسخه و رمز پیروزی همان نسخه است.

غلامی تصریح کرد: همان ایستادگی، مقاومت ،اتحاد و پشتکار و فرمانبری از مقام معظم رهبری که در زمان جنگ و دفاع مقدس رمز پیروزی بوده است، امروز هم اجرای همان نسخه در کنار هم، رمز پیروزی بر دشمنان است.مطالب مرتبط با : رمز پیروز امروز مانند گذشته ایستادگی، مقاومت و اتحاد است
دیدگاه شما در مورد : رمز پیروز امروز مانند گذشته ایستادگی، مقاومت و اتحاد است

رمز پیروز امروز مانند گذشته ایستادگی، مقاومت و اتحاد است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ