• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29404 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 مهر 1397 - ساعت: 17:48

چاپ
مردم کالاها را بیش از اندازه نیاز نخرند/ بانک مرکزی خیانت کرد

رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور:

مردم کالاها را بیش از اندازه نیاز نخرند/ بانک مرکزی خیانت کرد


رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور، اظهار کرد: امروز خط مقدم این است که اگر کسی کاری از دستش بر می‌آید برای کمک به دولت و رهبری انجام دهد و از احتکار و خرید بیش از اندازه اجناس بپرهیزد.

به گزارش میانخبر، پنجمین یادواره دهستان کوهدشت شهرستان میاندورود با حضور اقتشار مختلف مردم، جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا در روستای سنه کوه برگزار شد.

حجت الاسلام عبدالعلی گواهی در این مراسم باگرامیداشت یاد شهدا و جانبازان وایثارگران و تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی اهواز، اظهار کرد: مردم ایران همیشه پای نظام و انقلاب هستند و چنین حوادثی آنها را استوارتر می‌کند.

وی با بیان اینکه وجه تمایز انسان‌ها در سه چیز است، بیان کرد: اگر بخواهیم بگوییم انسانی بر انسان دیگر برتری دارد در سه فضیلت است.

رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور اولین فضیلت انسان را علم دانست و گفت: تقوا و جهاد در راه خدا دو فضیلت دیگر انسان است که باعث برتری بر دیگری می‌شود.

گواهی با اشاره به وضعیت اقتصادی و نوسانات ارزی کشور، خاطرنشان کرد: امروز روز مبارزه با دشمن با استفاده از پول است.

وی مشکلات پیش آمده را بی‌تدبیری و کم کاری هر سه قوه کشور دانست و افزود: گاها دزدان کامیون به کامیون دزدی می‌کنند بعد قوه قضاییه دنبال مستندات است یا ماموران نیروی انتظامی آنها را تحویل می‌دهند و تا به خانه نرفتند دزدان زودتر به خانه می‌رسند.

گواهی به افزایش قیمت دلار در ترکیه اشاره کرد و تصریح کرد: مردم ترکیه با دیدن این وضعیت دلارها را به خیابان آوردند و آتش زدند اما ما داریم دنبال دلار می‌گردیم تا بخریم.

وی با بیان اینکه در زمان جنگ چیزی نداشتیم اما مشکل به‌وجود نیامد اما امروز همه چیز داریم ولی این مشکلات پیش می‌آید، گفت: یکی از دلایل به‌وجود آمدن این مشکلات از بین رفتن روحیه ایثارگری در بین مردم است و دولت هم قصور کرد و می‌بایست جلوی این اتفاقات را می‌گرفت.

گواهی تاکید کرد: در فروردین ماه سال جاری به مسئولان و نمایندگان مجلس گفتم که بانک مرکزی دارد به کشور خیانت می‌کند و کشور در حال رفتن به سمت پرتگاه است.

رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور در پایان اظهار کرد: امروز خط مقدم این است که اگر کسی کاری از دستش بر می‌آید برای کمک به دولت و رهبری انجام دهد و از احتکار و خرید بیش از اندازه اجناس بپرهیزد.دیدگاه شما در مورد : مردم کالاها را بیش از اندازه نیاز نخرند/ بانک مرکزی خیانت کرد

مردم کالاها را بیش از اندازه نیاز نخرند/ بانک مرکزی خیانت کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ