• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29405 - تاریخ انتشار : جمعه 06 مهر 1397 - ساعت: 13:47

چاپ
دفاع مقدس زمان تجلی فرهنگ تلاش همه‌جانبه برای رفع نیاز کشور بود

امام جمعه میاندورود:

دفاع مقدس زمان تجلی فرهنگ تلاش همه‌جانبه برای رفع نیاز کشور بود


امام جمعه میاندورود گفت: فرهنگ ایثاروفداکاری و تلاش‌وکوشش همه‌جانبه برای برطرف کردن نیاز کشور از جمله دستاوردهای دفاع مقدس بوده است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ از بازماندگان دفاع مقدس که راه شهدا را ادامه می‌دهند و در جبهه‌های دیگر در حال تلاش هستند تشکر کرد.

وی با بیان اینکه دستاوردهای دفاع مقدس زیاد بوده است، گفت: فرهنگ ایثاروفداکاری و تلاش‌وکوشش همه‌جانبه برای برطرف کردن نیاز کشور از جمله این دستاوردهای بوده است.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه امروز ایران در منطقه تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: قدرت کشور به جایی رسیده که 6 کشور قدرتمند دنیا مجبور به مذاکره با ما می‌شوند.

محمدنسب به تجربه برجام و بدعهدی آمریکا در آن اشاره کرد و افزود: آمریکا با وجود پنج کشور دیگر به‌عنوان شاهد و ناظر و هم‌پیمان در برجام به تعهدات خود عمل نکرد، چطور امکان دارد که به تنهایی با آنها مذاکره کنیم به تعهدات خود پایبند باشد.

وی تاکید کرد: آمریکا به هر کجا پا گذاشت، هرج و مرج و کشت و کشتار در آنجا زیاد شد و ما نمی‌گذاریم این بلا بر سر ما بیاید و ما کشور مستقل و مقتدری هستیم.

خطیب جمعه میاندورود به هفتم مهر ماه روز آتش‌نشانی و ایمنی اشاره کرد و گفت: کسانی که آسیب دیدند قدر این افراد را بیشتر می‌دانند از همه کسانی که در این سنگر خدمت می‌کنند تشکر می‌کنیم.

محمدنسب با اشاره به هشت مهر روز جهانی دریانوردی، اظهار کرد: ما امروز برای حفظ حریم کشورمان مرزبانان هوایی، زمینی و دریایی باید داشته باشیم.

وی تاکید کرد: امروز نه تنها در زمینه موشکی پیشرفته هستیم بلکه در زمینه دریایی نیز حرف اول منطقه را می‌زنیم و تاثیرگذار هستیم.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: اینکه آمریکا صدایش بلند است و کشورهای عربی را به بهانه تصاحب جزایر سه گانه ما، تحریک می‌کند می‌خواهد که ما کنترل آب‌های اطراف خود را نداشته باشیم.دیدگاه شما در مورد : دفاع مقدس زمان تجلی فرهنگ تلاش همه‌جانبه برای رفع نیاز کشور بود

دفاع مقدس زمان تجلی فرهنگ تلاش همه‌جانبه برای رفع نیاز کشور بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ