• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2941 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 مرداد 1393 - ساعت: 08:18

چاپ
همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم

قادری در مراسم تجلیل از خبرنگاران:

همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم


قادری گفت: همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم و خبرنگاران باید مطالب و سوژه ها را شناسایی و متذکر شوند.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در مجتمع جهادنگردی و تفریحی نگین دریای گهرباران برگزار شد گفت: در همه زمینه ها الگو داریم و شهید صارمی نیز یکی از این الگوهاست که در راه رسانه ، قلم و اطلاع رسانی به شهادت رسید.

وی روز خبرنگار را یادآور زحمات خالصانه کسانی دانست که در راه اعتلای نظام اسلامی از هیچ خطری نمی ترسند.

قادری خاطر نشان کرد: مطبوعات باید نیاز مردم را بشناسند و اگر روشنگری می خواهد صورت بگیرد در مسیر حمایت و نیازهای مردم باشد.

وی تاکید کرد: روزنامه ها مطالبی که باعث انحراف مردم می شود را انعکاس ندهند و در عین حالی که مردم را ارشاد می کنند باید مردم را منوجه کنند که دشمن داریم.

قادری اظهار داشت: خبرهایی که از سوی شما انتشار داده می شود باید آنچیزی باشد که از سوی مردم گفته می شود.

وی با اشاره به جنایت و نسل کشی صهیونیستها در غزه عنوان کرد: امروز دیده بان خوبی در سیاست خارجی کشور وجود دارد و ما هم باید به فلسطین کمک کنیم.

فرماندار شهرستان میاندورود با بیان اینکه سورک مرکز و نگین شهرستان است و باید به آن توجه بیشتری شود، افزود: به همین منظور عمده درآمدها از محل تملک دارایی ها را به شهر سورک اختصاص دادیم و اعتبارات از محل ماده 180 را به روستاها دادیم.

وی از ترسیم سند چشم انداز 20 ساله برای شهرستان خبر داد و گفت: این سند می تواند نقشه راه ما برای پیشرفت شهرستان باشد.

وی ایجاد مانع در مسیر راه را ساده ولی برداشتن آن را کار سختی دانست و گفت: در شهرستان سرمایه گذاری هایی در حال انجام است که باید در این مسیر کسی مانع ایجاد نکند.

قادری گفت: همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم و خبرنگاران باید مطالب و سوژه ها را شناسایی و متذکر شوند.

وی با اشاره به مشکلات کارگران در بعضی شرکتها در شهرستان اظهار داشت: به تعطیلی کارخانه ها و مشکلات کارگران حساس هستیم و سعی می کنیم شرکت های نیمه تعطیل و تعطیل را دوباره سرپا کنیم.

قادری مشکلات اورژانس و جاده بخش گهرباران را یادآور شد و گفت: اورژانس که از دغدغه های ما بود مستقر شد و برای جاده گهرباران قرار شد مقام عالی وزارت را به این مکان بیاوریم تا از اعتبارات کشوری برای ساخت جاده استفاده کنیم.

وی همچنین از تخصیص 500 میلیون اعتبار برای جاده روستاههای بالادست میاندورود خبر داد و گفت: برای حل مشکل روستاهای بالادست میاندورود تابحال اقدامات خوبی انجام گرفته است.

بعد از صحبتهای فرماندار میاندورود خبرنگاران حاضر در مراسم نیز دیدگاه ها و مشکلات خود را به فرماندار شهرستان گفتند.

حسن تیموری خبرنگار خبرگزاری فارس در این مراسم با تشکر از فرماندار بدلیل برگزاری این مراسم گفت: از 18 مرداد سال قبل تا به امروز خبرگزاری فارس استان مازندران بیش از 600 خبر از شهرستان میاندورود به شکل های مختلف انتشار داده است.

وی ادامه داد: امروز جای مرحوم جابر معافی مدیر فقید خبرگزاری فارس استان و از نیروهای با ارزش میاندورودی که در کار خود بی نظیر بود واقعا احساس می شود.

در ادامه اسماعیل حقی مدیر سایت میانخبر با تشکر از فرماندار میاندورود بدلیل برپایی این مراسم گفت: سایت خبری میانخبر بعنوان انعکاس دهنده حرفهای مردم شهرستان همواره سعی کرده مشکلات و معضلات مردم و شهرستان را در بخشهای مختلف به مسئولین منعکس کند که در این راه مشکلات زیادی نیز برای ما بوجود آمده است.

حقی اظهار داشت: بسیاری از مدیران شهرستانی انتقاد پذیر نیستند و همواره از رسانه انتظار تعریف دارند و با کوچکترین انتقاد سعی در برخورد با خبرنگاران دارند.

مدیر سایت میانخبر تصریح کرد: ما برای کار خودمان ارزش قائلیم و در این راه خیلی از چیزها را به جان خریدیم و قطعا فشارهای زیادی برای خارج کردن ما از مسیر اصلی خودمان که همان انعکاس مشکلات و دغدغه های مردم است به شکل های مختلف از جمله تهدید، توهین و استفاده از بعضی تریبون ها برای تخریب رسانه ها استفاده می کنند که واقعا جای تامل دارد.

وی ادامه داد: مدیرانی که باید از نقد رسانه ها بهره برداری و انرژی و توان خود را در جهت بهبود کار خود استفاده کنند ولی این انرژی را در راه تخریب این رسانه ها سوق می دهند که در این راه قطعا مردم متضرر می شوند و ما گاهی به ناچار مجبوریم برای جلوگیری از این زیان به مردم از بعضی کم کاری ها چشم پوشی کنیم.

وی با تشکر از مسئولان روابط عمومی های فرمانداری، کتابخانه عمومی شهرستان و شهرداری سورک از تعامل ضعیف ادارات دیگر با خبرنگاران انتقاد کرد و گفت: مدیران بجای استفاده از ظرفیت رسانه درصدد فرار از آنها حرکت می کنند.مطالب مرتبط با : همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 17 مرداد 1393 - 02:32 صبرایی

  انجه در خبر گزاریها مهم است .کیفیت ان است زیراهرکدام که براستی وراستگویی نزدیکتر باشندشوق انسان را به گوش دادن بیشتر میکند//امام خمینی//روز خبرنگار مبارک....................

  پاسخ به نظر
  + 2 - 1
 • شنبه 18 مرداد 1393 - 08:11 ناشناس

  فقط شعاري نباشد انشااله .

  پاسخ به نظر
  + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم

همه کسانی که نقد می کنند را دوست دارم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ