• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29413 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 مهر 1397 - ساعت: 23:33

چاپ

لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: صاحبان مزارع و باغات مازندران باید نسبت به ثبت اطلاعات انبار کالای خود درمزارع و باغات در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا اقدام کنند.

به گزارش میانخبر، صاحبان مزارع و باغات مازندران باید نسبت به ثبت اطلاعات انبار کالای خود درمزارع و باغات در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا اقدام کنند.

وی با اعلام این خبر افرود: بر اساس الزام قانونی و همچنین جلسات مختلفی که در سطح استان برگزار شد، صاحبان مزارع و باغات مستقر در روستاهای استان باید به منظور ثبت رسید، حواله و موجودی انبارهای خود در این سامانه ثبت نام کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: به همین منظور با انعقاد تفاهم‌نامه فی‌ما بین دبیرخانه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان و اداره کل پست مقرر شد کدپستی با همکاری شوراهای اسلامی روستاها رایگان به صاحبان مزارع و باغات در حداقل مدت زمانی اختصاص داده شود.

محمدپور تصریح کرد: چنانچه کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی عرضه‌کننده کالا نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع انبارها و نگهداری کالا اقدام نکنند، علاوه بر اینکه مشمول مجازات‌های قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز می گردند و عمل مرتکبین، احتکار محسوب شده و بر اساس قوانین تعزیرات حکومتی و نظام صنفی با آنها برخورد خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان متذکر شد کرد: شهروندان استان در صورت مشاهده هر گونه احتکار، امتناع از فروش و عرضه کالا، گران‌فروشی، عدم درج قیمت و سایر تخلفات صنفی و خدماتی مراتب را به شماره 124 این سازمان اعلام کنند.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان
دیدگاه شما در مورد : لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان

لزوم ثبت انبار محصولات زراعی و باغی در سامانه جامع انبارها/برخورد تعزیری با متخلفان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ