• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 29414 - تاریخ انتشار : دوشنبه 09 مهر 1397 - ساعت: 23:43

چاپ
رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند/دولت به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز از کشور باشد

رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند/دولت به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز از کشور باشد


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انتظار عمومی این است که رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند، گفت: برای فعال ساختن زیرمجموعه در ابعاد جمعی، عنوان وزیر از قدرت و اقتدار بالاتری بهره‌مند است و امیدواریم این تأخیر طولانی نشود.

به گزارش میانخبر، آیت‌الله علی معلمی ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل سازمان صندوق بازنشستگی کشور با بیان اینکه امروز فرصت خوبی برای میزبانی از شماست، اظهار کرد: پاسخ دندان‌شکن سپاه و حمله به مراکز حیاتی استکبار دل همه را شاد کرد.

وی افزود: ایجاد رعب و وحشت در اذهان عمومی با جنایت در اهواز نیاز به پاسخی محکم داشت و ضربه شستی برای مزدوران و اربابان‌شان بود که اگر دست از پا خطا کنند، با عکس‌العمل روبه‌رو می‌شوند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد: کار در منطق وحی و نزد عقلا مقدس و با برکت است و به تبع کار، کارگر آبرومند می‌شود و اینکه کارگران موفق را تشویق می‌کنیم، برای این است که به کار اهمیت بیشتری داده است.

معلمی با بیان اینکه انتظار عمومی این است که رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند، اضافه کرد: برای فعال ساختن زیرمجموعه در ابعاد جمعی، عنوان وزیر از قدرت و اقتدار بالاتری بهره‌مند است و امیدواریم این تأخیر طولانی نشود.

وی بیان کرد: ظرفیت‌های خوبی داشتیم و داریم مانند نیروهایی که انقلاب را به‌وجود آوردند و از آن محافظت می‌کنند که در جایگاه مدیریت و خدمت باید به آنان اهمیت بیشتری داده شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: رسیدن به نقطه اوج انقلاب سختی‌های خاص خود را دارد ولی اگر استقامت داشته باشیم، موفقیت و عزت الهی به دست می‌آید.

معلمی ادامه داد: کار بزرگ انقلاب این بود که دست استکبار را از کشور کوتاه کرد، دشمن برای آسیب‌ زدن عزمش را جزم می‌کند، چاره کار تسلیم شدن نیست چراکه موجب ذلت بیشتر می‌شود، چاره آن آمادگی برای دفاع از ارزش‌ها و باورها و حضور در صحنه است.

وی با بیان اینکه هر کشوری برای خود نظمی دارد که می‌تواند خروج ارز را کنترل کند، گفت: ای کاش مدیران بلندمرتبه کشور به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز باشند تا ارزش پول ملی حفظ شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند/دولت به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز از کشور باشد
دیدگاه شما در مورد : رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند/دولت به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز از کشور باشد

رئیس جمهور زودتر تکلیف وزارت کار را مشخص کند/دولت به فکر محدود کردن راه‌های خروج ارز از کشور باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ