• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2942 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 مرداد 1393 - ساعت: 08:44

چاپ
روز خبرنگار روز قلم های پاک است

محمد طالبی در پیام تبریک خود به خبرنگاران:

روز خبرنگار روز قلم های پاک است


روز خبرنگار، روز قلم های پاکی است که با عشق و خلوص نیت کلمات و جملاتی را از عمق دل بر روی کاغذ می نگارند.

به گزارش میانخبر ، «17 مرداد ماه»، روزخبرنگار و روز تجلیل از همه فعالان عرصه اطلاع رسانی، يادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رساني، شهيد «محمود صارمي» مي باشد.

شهيد گرانقدري كه به معناي واقعي مصداق آيه ی «ن وَالقَلَمِ وَ ما يَسْطُرُونَ» بود که مظلومانه جان خود در راه اعتلای قلم و حقانیت شغل شریفش فدا کرد و فراغش بهانه اي شد براي گراميداشت «روز خبرنگار»، تا یک روز هم، جامعه با اهمیت کار خبرنگار بیش از پیش آشنا شود، روزي که از جنس حرمت و عشق به قلم است.

همانگونه كه همگان مي دانيم روز خبرنگار، روز قلم های پاکی است که با عشق و خلوص نیت کلمات و جملاتی را از عمق دل بر روی کاغذ می نگارند.

روز خبرنگار روزی است که خبرنگاری از جمع خبرنگاران این مرز و بوم اسیر پنجه جهل و نادانی افراد و تفکرات سیاهی شد که منطق آنها زر، زور، شمشیر و تفنگ است.

بي گمان خبرنگاران نيز به عنوان مردان و زنانی بااراده هستند كه پرچم مقدس اطلاع رسانی را بر دوش گرفته اند؛ انسانهای فرهیخته ای كه در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه تا پای جان تلاش می کنند و اطلاع رساني و فرهنگ سازي را به عنوان رسالتي بس مهم و خطير در توسعه و پيشرفت كشور بر عهده دارند و در برهه ها و مقاطع مختلف در كنار مردم و دولت مداران به عنوان حاملان پيام و مرسلان خبر به تحليل واقع بنيانه اي از وقايع مي پردازند و اطلاع رساني شفاف را سرلوحه كار خود قرار مي دهند.

به اين بهانه اين روز مبارك را خدمت همه ی خبرنگاران تلاشگر تبريك عرض مي نمايم و از يكايك خبرنگاران ارجمند براي كمك به توسعه و پيشرفت فرهنگ كتاب و كتابخواني تقدیر و تشکر می نمایم. اميدوارم همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران موفق، سربلند و سلامت باشيد.

محمد طالبی اسبوئی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان میاندورودمطالب مرتبط با : روز خبرنگار روز قلم های پاک است
دیدگاه شما در مورد : روز خبرنگار روز قلم های پاک است

روز خبرنگار روز قلم های پاک است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ