• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29424 - تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مهر 1397 - ساعت: 15:33

چاپ
ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها

رئیس بهزیستی میاندورود خبر داد

ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها


رئیس بهزیستی میاندورود از ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیدمرتضی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: دولت قرار است یارانه افراد متمول را قطع و به سمت افراد نیازمند واقعی هدایت کند به همین دلیل برنامه هدفمندسازی یارانه‌ها در حال اجرا است.

وی بیان کرد: در این طرح علاوه بر کسانی که مستمری بگیر بهزیستی بودند افراد نیازمند هم ساماندهی و ثبت نام شدند.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود، خاطرنشان کرد: همچنان به‌دنبال شناسایی و ساماندهی افرادی هستیم که نیازمند واقعی جامعه هستند، افرادی که تحت پوشش نهادی نباشند و خدماتی از تامین اجتماعی نگیرند.

موسوی افزود: در این طرح برای هر نفر ماهیانه 108 هزار تومان واریز می‌شود که تا به امروز یک هزار و 320 نفر در میاندورود شناسایی و ثبت نام شدند.

وی از شوراها و دهیاران روستاهای میاندورود خواست که افراد واجد شرایط حاضر در روستاها را به بهزیستی میاندورود معرفی کنند.

موسوی تصریح کرد: در گذشته برای 350 نفر مستمری بگیر میاندورودی ماهیانه 17 میلیون تومان پرداخت می‌شد اما امروز با این اتفاق جمعا حدود 180 میلیون تومان ماهانه به افراد ثبت نام شده واریز می‌شود.

وی درباره فعالیت مرکز نگهداری معلولان ذهنی در میاندورود، گفت: در این مرکز 48 نفر معلولان ذهنی نگهداری می‌شود و بهزیستی ماهیانه به ازای هر نفر 570 هزار تومان به‌عنوان هزینه نگهداری به این مرکز می‌پردازد و همچنین ماهیانه 9 میلیون و 800 هزار تومان از خانواده‌ها دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود درباره دادن برنج آماده توسط خیرین به این مرکز، اظهار کرد: طبق قانون دریافت غذای آماده از بیرون مرکز ممنوع می‌باشد.مطالب مرتبط با : ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها
دیدگاه شما در مورد : ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها

ثبت نام بیش از 1320 نفر در هدفمندسازی یارانه‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ