• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29426 - تاریخ انتشار : جمعه 13 مهر 1397 - ساعت: 13:57

چاپ
دشمن از فضای مجازی برای آسیب‌زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند

امام جمعه موقت میاندورود:

دشمن از فضای مجازی برای آسیب‌زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند


امام جمعه موقت میاندورود گفت: دشمن از فضای مجازی برای آسیب زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند و یکی از آنها استفاده از این فضا برای ملتهب کردن قیمت ارز بود.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام علی حیدری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با دعوت همه به رعایت تقوا الهی، اظهار کرد: آسیب‌هایی که در جامعه می‌بینیم به‌دلیل بی‌تقوایی است.

وی با اشاره به برگزاری همایش 700 هزار نفری بسیجیان در کشور، بیان کرد: بسیج یکی از نقطه‌های برجسته کشور است و به همین دلیل دشمن و عوامل آن با بسیج خیلی مخالف است.

امام جمعه موقت میاندورود به التهابات بازار ارز اشاره کرد و گفت: دشمن افزایش نرخ ارز و گرانی‌ها را به محرم کشاند تا مردم دست از محرم و عاشورا بردارند اما دشمن این مردم را نشناخت و مراسم امسال بهتر از سال‌های گذشته برگزار شد.

حیدری افزود: دشمن از فضای مجازی برای آسیب زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند و یکی از آنها استفاده از این فضا برای ملتهب کردن قیمت ارز بود.

وی با تاکید بر اینکه باید اتحاد در جامعه را بیشتر کنیم و قدرت خود را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: اگر دشمن این احساس را بکند که بین مسئولان کشور اختلاف وجود دارد و بین مردم و مسئولان فاصله وجود دارد جری می‌شود و بیشتر حمله می‌کند.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به پیشبرد هشت سال دفاع مقدس به دست جوانان، تصریح کرد: امروز هم باید به جوان اعتماد کرد و میدان را به آنها سپرد و اگر فرد بازنشسته نسبت به قانون جدید بخواهد برای میز و قدرت تلاش برای ماندن کند خیانت به کشور و انقلاب کرده است.

حیدری به آغاز هفته نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی با ایجاد امنیت و اقتداری که شما مردم به آنها می‌دهید آسیب‌ها را شناسایی و در پی برطرف کردن آن اقدام می‌کند.

وی با اشاره به 15 مهر روز روستا و عشایر، اظهار کرد: اگر امکانات در روستا وجود داشته باشد مردم در روستاها می‌مانند و نیاز به مهاجرت به شهرها ندارند.

حیدری به 16 مهر روز جهانی کودک اشاره کرد و افزود: توجه به کودک و تربیت آن مسئله بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود چون کودک با هر تربیتی که رشد کند با همان تربیت در جامعه حضور پیدا می‌کند.مطالب مرتبط با : دشمن از فضای مجازی برای آسیب‌زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند
دیدگاه شما در مورد : دشمن از فضای مجازی برای آسیب‌زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند

دشمن از فضای مجازی برای آسیب‌زدن به پیکره انقلاب استفاده می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ