• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29427 - تاریخ انتشار : جمعه 13 مهر 1397 - ساعت: 14:16

چاپ
مشارکت مردم باعث ایجاد امنیت پایدار می‌شود

فرمانده انتظامی میاندورود:

مشارکت مردم باعث ایجاد امنیت پایدار می‌شود


فرمانده انتظامی میاندورود گفت: تلاش مجموعه نیروی انتظامی این است که با مشارکت شما مردم در شهرستان امنیت را پایدار کنیم و امنیت زمانی پایدار می‌شود که مردم مشارکت داشته باشند.

به گزارش میانخبر، سرهنگ ذات‌الله رضوانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه میاندورود با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم"، اظهار کرد: همه نیازهای بشر در گرو امنیت محقق خواهد شد و نیروی انتظامی به‌عنوان متولیان امنیت برحسب قانون انجام وظیفه می‌کند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از ارکان ایجاد امنیت است، بیان کرد: تلاش مجموعه نیروی انتظامی این است که با مشارکت شما مردم در شهرستان امنیت را پایدار کنیم و امنیت زمانی پایدار می‌شود که مردم مشارکت داشته باشند.

فرمانده انتظامی میاندورود امنیت را در همه جای دنیا نسبی دانست و گفت: در این شهرستان به لطف همکاری مردم یک امنیت پایدار وجود دارد و هیچ گونه جرائم خشن نداریم.

رضوانی در ادامه خاطرنشان کرد: با تلاش‌های انجام شده و فرهنگ سازی و مشارکت مردم توانستیم فرهنگ غلط قمه‌زنی را در شهرستان از بین ببریم.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی خوبی بین اعضای شورای تامین وجود دارد، افزود: این وحدت باعث شده که نیروی انتظامی و دیگر دستگاه‌ها کارهای خود را به خوبی انجام دهند.

رضوانی تاکید کرد: مردم با رعایت بعضی از اصول ابتدایی باعث می‌شوند که ما بتوانیم بسیاری از مشکلات امنیتی و دغدغه‌ای که برای شما وجود دارد را از بین ببریم.

وی به کشاورزان توصیه کرد که با پایان فصل کشاورزی، ادوات کشاورزی خود را به مکان امن منتقل کنند تا شاهد شکایت‌ها برای سرقت این وسایل نباشیم.

رضوانی به فعالیت پلیس راهور اشاره کرد و گفت: خانواده‌ها به فرزندانشان بیاموزند که با راهور همکاری لازم را داشته باشند و از کلاه ایمنی و گواهینامه استفاده کنند.

فرمانده انتظامی میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: در جامعه اسلامی یک ظرفیت بلندی داریم به نام فریضه امر به معروف که اگر در جامعه به خوبی استفاده شود بسیاری از پرونده‌های خرد را نخواهیم داشت.مطالب مرتبط با : مشارکت مردم باعث ایجاد امنیت پایدار می‌شود
دیدگاه شما در مورد : مشارکت مردم باعث ایجاد امنیت پایدار می‌شود

مشارکت مردم باعث ایجاد امنیت پایدار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ