• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29441 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مهر 1397 - ساعت: 14:55

چاپ
ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان برای جانبازان بسیار مناسب است

رئیس بنیاد شهید میاندورود:

ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان برای جانبازان بسیار مناسب است


رئیس بنیاد شهید میاندورود، گفت: پزشکان به این نتیجه رسیدند که برای درمان جانبازان و به خصوص جانبازان ضایعه نخاعی ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان بسیار مناسب است.

به گزارش میانخبر، محمدعلی اسدی کیادهی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری اردوی یک روزه همراه با برگزاری مسابقه تنیس روی میز جانبازن و معلولین ضایعه نخاعی خبر داد و گفت: این برنامه به مناسبت هفته تربیت‌بدنی و روز جهانی پارالمپیک برگزار شد.

وی بیان کرد: این مسابقات با حضور 15 نفر از جانبازان قطع نخاعی در اردوگاه شهید فروهمندی ساحل گهرباران میاندورود و با همکاری اداره ورزش و جوانان و فرمانداری میاندورود برگزار شد.

رئیس بنیاد شهید میاندورود خاطرنشان کرد: پزشکان به این نتیجه رسیدند که برای درمان جانبازان و به خصوص جانبازان ضایعه نخاعی ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان بسیار مناسب است.

اسدی تصریح کرد: به همین دلیل برنامه برگزاری اردو یا جشن‌های مختلف را در مناسبت‌های مختلف برای این افراد انجام می‌شود.

وی ورزش را یکی از راه‌های مناسب برای شادی و تفریح جانبازان و معلولین بیان کرد و گفت: افراد با حضور در چنین برنامه‌هایی علاوه بر کسب اعتماد بنفس، با ایجاد رقابت، روحیه تازه ای کسب می‌کنند.

اسدی در پایان اظهار کرد: جانبازان و افراد معلول نیاز به دلسوزی ما ندارند و تنها باید با فراهم کردن امکانات، زمینه را برای فعالیت آنها مهیا کنیم.مطالب مرتبط با : ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان برای جانبازان بسیار مناسب است
دیدگاه شما در مورد : ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان برای جانبازان بسیار مناسب است

ایجاد فضای شاد قبل از شروع درمان برای جانبازان بسیار مناسب است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ