• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29442 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مهر 1397 - ساعت: 16:55

چاپ
آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا

فرماندار میاندورود خبر داد

آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا


فرماندار میاندورود از آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا از سوی ستاد اربعین میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به پیاده روی اربعین از سوی عاشقان اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار کرد: موکب بیعت حسینی که مربوط به استان مازندران است و ستاد اربعین میاندورود کلیه امور مربوط به پخت نان در این موکب را برعهده گرفته است.

وی بیان کرد: ستاد اربعین میاندورود با حمایت و پشتیبانی فرماندار، فرمانده سپاه، فرماندهان حوزه برادر و خواهر، بخشداران، شورای شهرستان، امام جمعه، صنف خبازان، اتحادیه آرد و نان، کشت و صنعت شمال و... تعداد 207 کیسه آرد را به همراه خمیرمایع نان، نمک و روغن جامد به کربلا ارسال کرده است.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه برای پخت نان در کربلا 16 نفر نانوا و خادم اعزام شدند، خاطرنشان کرد: برای پخت نان نیاز به سوخت بود که با هماهنگی‌های انجام شده سوخت لازم هم در میاندورود تهیه و به کربلا ارسال شد.

حسن‌پور بیان کرد: ستاد اربعین میاندورود علاوه بر پخت نان، مقدار 2 تن نارنگی مقداری برنج و همچنین کمک‌های نقدی و غیرنقدی و حبوبات و مواد غذایی اهدایی مردم، شرکت‌ها و کارخانه‌ها را برای کمک ارسال کرده است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا تا روز اربعین ادامه خواهد داشت و زائرین می‌توانند برای دریافت خدمات به پشت تل زینبیه مکان موکب مراجعه کنند.

رئیس ستاد اربعین میاندورود در پایان گفت: مردم ایران و به خصوص مردم میاندورود، حضور پرشوری در راهپیمایی اربعین حسینی خواهند داشت و فراهم کردن امکانات اولیه برای اسکان آنها در کربلا کوچکترین کاری است که ما می‌توانیم انجام دهیم.مطالب مرتبط با : آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا
دیدگاه شما در مورد : آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا

آمادگی کامل برای پخت نان در موکب بیعت حسینی مازندران در کربلا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ