• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29456 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 آبان 1397 - ساعت: 13:31

چاپ
سالن ورزشی روستای لالیم به بهره‌برداری رسید

با حضور معاون امور روستای بنیاد مسکن کشور؛

سالن ورزشی روستای لالیم به بهره‌برداری رسید


ظهر امروز سالن ورزشی روستای لالیم شهرستان میاندورود با حضور یوسف‌نژاد و دامادی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شاملو معاون امور روستایی بنیاد مسکن کشور، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار میاندورود و دیگر مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز سالن ورزشی روستای لالیم شهرستان میاندورود با حضور یوسف‌نژاد و دامادی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شاملو معاون امور روستایی بنیاد مسکن کشور، مدیرکل بنیاد مسکن استان، فرماندار میاندورود و دیگر مسئولان به بهره برداری رسید.

حسن تقوی دهیار روستای لالیم در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: کلنگ احداث این سالن دی ماه 89 زمین زده شد بود.

وی بیان کرد: این سالن چندمنظوره و دارای سالن برای روزش‌های توپی، سکوی تماشاگران، سرویس بهداشتی و رختکن، اتاق اداری و اتاق تمرین ورزش‌های انفرادی است.

دهیار لالیم خاطرنشان کرد: تا به امروز بیش از 700 میلیون تومان هزینه شده است که تماما از سوی مردم، شورا و دهیاری روستا تامین شده است.

تقوی افزود: برای انجام محوطه سازی و تکمیل این پروژه به 100 میلیون تومان دیگر نیاز داریم که امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر کارهای باقی مانده که خارج از سالن است را نیز انجام دهیم.

وی زیربنای این سالن را یک هزار و 200 متر بیان کرد و گفت: در حال حاضر 150 نفر از جوانان و ورزشکاران روستا در این سالن در حال ورزش کردن هستند که قطعا تعداد آنها در آینده بیشتر خواهد شد.مطالب مرتبط با : سالن ورزشی روستای لالیم به بهره‌برداری رسید
دیدگاه شما در مورد : سالن ورزشی روستای لالیم به بهره‌برداری رسید

سالن ورزشی روستای لالیم به بهره‌برداری رسید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ