• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29457 - تاریخ انتشار : شنبه 12 آبان 1397 - ساعت: 21:59

چاپ
 13 آبان میعادگاه ظلم‌‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است

فرماندار میاندورود:

13 آبان میعادگاه ظلم‌‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است


فرماندار میاندورود گفت: امسال هم در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است در تجمعی به همین مناسبت گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به‌عمل می‌‌آوریم.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان صلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، ۱۳ آبان را روز بزرگ مرگ بر آمریکا در برابر زیاده‌خواهی‌های استکبار دانست و اظهار کرد: با ادامه یافتن خوی ظالمانه و مستکبرانه آمریکا، ۱۳ آبان امسال، روز بزرگ مرگ بر آمریکا خواهد بود.

وی بیان کرد: برگزاری باشکوه و حماسی مراسم سراسری ضداستکباری یوم‌الله 13 آبان در حفظ و ارتقاء قدرت نرم نظام و مواجهه قدرتمندانه‌تر با استکبار جهانی نقشی بی‌بدیل دارد، در همین راستا بایستی همه دستگاه‌ها و مسئولان در کنار ملت بزرگ ایران اسلامی تمام تلاش خود را معطوف برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم ضداستکباری یوم‌الله 13آبان کنند؛ که شکوه این مراسم نشان از اقتدار، وحدت ملی و عظمت ایران اسلامی خواهد داشت.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: راهپیمایی امسال، می‌تواند پیام‌های روشنی برای دشمنان نظام داشته باشد و آنها را از ادامه خصومت با ملت ایران پرهیز دهد.

غلامیان تصریح کرد: همچنین در ایامی که منتسب به عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران وفادار آن حضرت است، بهترین لبیک ما شیعیان و رهروان آن حضرت به ندای «هل من ناصر ینصرنی» آن حضرت، شناخت حــــق و بــاطل و داعیه‌ داران ظلم واستکبار و اعلان برائت از سردمداران جور یعنی امریکا و اسرائیل است تا شعار «سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» در سرتاسر کشور طنین‌انداز شود.

وی افزود: امسال هم در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است در تجمعی به همین مناسبت گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به‌عمل می‌‌آوریم.مطالب مرتبط با : 13 آبان میعادگاه ظلم‌‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است
دیدگاه شما در مورد : 13 آبان میعادگاه ظلم‌‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است

 13 آبان میعادگاه ظلم‌‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ