• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29458 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 آبان 1397 - ساعت: 12:32

چاپ
دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند

امام جمعه میاندورود:

دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند


امام جمعه میاندورود گفت: در سال 58 دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در جمع راهپیمانان 13 آبان اظهار کرد: در سال 58 دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند.

وی بیان کرد: جوانان دارای روحیه استقلال طلبی، استکبارستیزی و سلطه ناپذیری هستند و اگر دشمن بخواهد سلطه خود را بر این کشور بقبولاند جوانان نمی‌پذیرند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: امریکا از آن زمان تا به امروز از طریق جنگ سخت و نرم سعی کرده جمهوری اسلامی را از بین ببرد ولی در جنگ سخت در هشت سال دفاع مقدس شکست خورد و در جنگ نرم هم با تمام امکانات در حال کار کردن است.

محمدنسب تصریح کرد: امروز آمریکا از طریق جنگ نرم و جنگ اقتصادی به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی است اما با همکاری مسئولان و سران سه قوه از این گردنه عبور خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: آینده متلق به شما جوانان و نوجوانان است و برای مدیریت صحیح و پیشرفت انقلاب اسلامی باید بنشینید و برنامه‌ریزی کنید.

محمدنسب با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر برنامه‌ریزی برای 50 سال آینده انقلاب، افزود: شما جوانان و نوجوانان باید در سنگر علم و دانش با برنامه ریزی آینده کشور را بسازید چون آینده متعلق به شما خواهد بود.مطالب مرتبط با : دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند
دیدگاه شما در مورد : دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند

دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه آمریکا را شکستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ