• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29482 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 آذر 1397 - ساعت: 17:55

چاپ
ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی

مدیر بنیاد شهید میاندورود خبرداد

ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی


مدیر بنیاد شهید میاندورود از ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی خبرداد.

به گزارش میانخبر، در هفته بسیج شاهد افتتاح گلزار شهید میربخشی در روستای اسرم بودیم که با مشارکت بنیاد شهید و بسیج سازندگی ساخته شد.

محمدعلی اسدی در همین راستا در گفت‌وگو با خبرنگار ما از وجود 71 گلزار شهدا ساماندهی نشده در میاندورود خبر داد و گفت: از 225 شهید میاندورود دو تک مزاری داشتیم که در سال جاری گلزار آنها ساماندهی شد وهمچنین در روستای زید دو مزاری داریم که در برنامه ما برای ساماندهی قرار دارد.

وی بیان کرد: در جلسه با مدیرکل بنیاد شهید پیشنهاد دادم که گلزار شهدا را مشارکتی بسازیم در هیمن راستا با هماهنگی بخشداران قرار شد با خانواده شهدا رایزنی شود.

مدیر بنیاد شهید میاندورود خاطرنشان کرد: با تعامل های انجام شده قرار شد با مشارکت دهیاران و بسیج سازندگی این کار از سال آینده انجام شود.

اسدی اظهار کرد: به دلیل اینکه بنیاد به تنهایی توان ساخت المان شهدا در همه روستاها را ندارد و در صورت امکان زمان بر خواهد بود به همین دلیل باید به صورت مشارکتی انجام شود.

وی تصریح کرد: اولویت با گلزار شهدای تک مزاری، دو مزاری و بعد با گلزار شهدایی که در داخل طرح هادی قرار دارند، است.

مصطفی ملازاده مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج میاندورود نیز گفت: برای ساخت گلزار شهدا در سطح شهرستان تفاهم نامه‌ای با بنیاد شهید داشتیم و در همین راستا بنیاد به ازای هر المان شهید پنج میلیون داد.

وی افزود: برای مزار شهید میربخشی در روستای اسرم با توجه به اینکه مسقف بود ده میلیون تومان هزینه شد که از طریق نیروهای جهادی و استادکاران جهادی در مدت 15 روز ساخته شد.مطالب مرتبط با : ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی
دیدگاه شما در مورد : ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی

ساخت گلزار شهدا با مشارکت بسیج سازندگی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ