• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29561 - تاریخ انتشار : سه شنبه 27 آذر 1397 - ساعت: 21:17

چاپ
بنیاد مسکن و بانک مسکن در میاندورود مستقر می‌شوند

فرماندار میاندورود خبر داد

بنیاد مسکن و بانک مسکن در میاندورود مستقر می‌شوند


فرماندار میاندورود با بیان اینکه با رایزنی با مدیر کل بانک مسکن و مسئولان مربوطه در تهران قول افتتاح بانک مسکن در میاندورود گرفته شد، بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده با همکاری نمایندگان مجلس قول استقرار بنیاد مسکن به صورت مستقل را گرفتیم و به‌زودی این کار انجام می‌شود.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان در گفت‌وگو با خبرنگا ما درباره استقرار ادارت در میاندورود، اظهار کرد: برای استقرار فنی و حرفه‌ای و سازمان تبلیغات رایزنی شد و دنبال مکان مناسب برای استقرار هستیم.

وی با بیان اینکه با رایزنی با مدیر کل بانک مسکن و مسئولان مربوطه در تهران قول افتتاح بانک مسکن در میاندورود گرفته شد، بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده با همکاری نمایندگان مجلس قول استقرار بنیاد مسکن به صورت مستقل را گرفتیم و به‌زودی این کار انجام می‌شود.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسات کمیسیون نظارت به‌دنبال ایجاد اتاق اصناف در شهرستان هستیم که امیدواریم با برگزاری انتخابات در صنوف مشخص شده تا دهه فجر بتوانیم اتاق اصناف را تشکیل دهیم.

غلامیان افزود: تمام تلاش ما این است که اختلافاتی که در روستاها و حریم شهرها وجود دارد را حل کنیم چون هدف خدمت است و با بحث کردن ما مردم از خدمت محروم می‌شوند.

وی تصریح کرد: تعامل خوبی بین ادارات وجود دارد و تاکید کردیم که ادارات امید را بین مردم به‌وجود بیاورند و با روی باز با مردم برخورد کنند و به بخشداران هم تاکید کردیم که خودشان ورود کنند و مشکلات مردم را حل کنند تا مردم به جای دیگر مراجعه نکنند و متحمل هزینه نشوند.دیدگاه شما در مورد : بنیاد مسکن و بانک مسکن در میاندورود مستقر می‌شوند

بنیاد مسکن و بانک مسکن در میاندورود مستقر می‌شوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ