• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29581 - تاریخ انتشار : دوشنبه 03 دی 1397 - ساعت: 15:06

چاپ

قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است


سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تنظیم بازار را امری مهم خواند و گفت: قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است و باید باقدرت و قوت جلوی آن بایستیم.

به گزار ش میانخبر، سعید فرخی سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری روز دوشنبه در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان مرکزی گفت: بحث قاچاق دام زنده آن‌قدر مهم و حساس است که حتی در مواردی که احتمال قاچاق وجود دارد نیز باید با جدیت برخور کنیم.

فرخی با تأکید بر اهمیت تأمین و امنیت غذایی کشور تصریح کرد: با توجه به‌سختی هایی که دولت در تأمین نهاده‌ها متحمل می‌شود و همچنین تخصیص ارز قابل‌توجهی برای تأمین مواد غذایی موردنیاز کشور لازم است که موضوع به‌طور خاص پیگیری شود.

وی از تمام فرمانداران، دستگاه‌های اجرایی، دهیاران و... خواست که با چشمان باز موضوع را رصد کنند تا هیچ‌گونه قاچاق دام زنده به خارج از استان و خارج از کشور اتفاق نیفتد.

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با اشاره به اینکه علیرغم تمام ممنوعیت‌ها قاچاق دام در حال وقوع است، اظهار کرد: مجموع آمارهایی که اعلام‌شده بیان می‌کند که در حال حاضر تقاضا برای مصرف گوشت داخلی کاهش داشته بنابراین باید بررسی شود که اگر تولید کاهش نداشته و قاچاقی رخ نداده است پس علت افزایش قیمت چیست؟

فرخی تنظیم بازار را امری مهم خواند و بیان کرد: قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است و باید باقدرت و قوت جلوی آن بایستیم.

وی افزود: فرمانداران گشت‌های مشترک داشته باشند و توجه کنند که هرگونه نقل‌وانتقال دام زنده بدون مجوز قاچاق است.

در این جلسه در خصوص دستورالعمل دوم کارگروه با موضوع تولید قیر در شهرستان دلیجان با توجه به اهمیت حمایت از تولیدکنندگان و اهمیت قاچاق فرآورده‌های نفتی که اولویت اصلی استان مرکزی در مبارزه با قاچاق است، تصمیم‌گیری را به جلسه دیگری به‌منظور انجام بررسی‌های کارشناسی در موضوع تبدیل ضایعات نفتی به قیر توسط تولیدکنندگان قیر،موکول کرد.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است
دیدگاه شما در مورد : قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است

قاچاق دام تنظیم بازار را دستخوش تغییر کرده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ