• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29626 - تاریخ انتشار : شنبه 22 دی 1397 - ساعت: 21:23

چاپ
بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم

محمد دامادی:

بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم


محمد دامادی گفت: ما بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم به شرط اینکه همبستگی داشته باشیم و سوراخ‌های تخلقات هم بسته شود.

به گزارش میانخبر، محمد دامادی در جلسه شورای اداری میاندورود با بیان اینکه۵۰۰ روز به پایان نمایندگی این دوره مانده است، اظهار کرد: در شرایط سخت امروز مدیریت کردن کار بسیار سختی است.

وی با بیان اینکه وقتی می‌گوییم آب دریای خزر انتقال پیدا نکند به هزاران دلیل است، تصریح کرد: ۱۴ سال زمان می‌برد تا این پروژه اجرا شود و با محاسبه سرانگشتی که کردم قیمت تمام شده یک مترمکعب آب ۲۵ هزار تومان خواهد شد.

نماینده مردم ساری و میاندورود با تاکید بر اینکه صحبت کردن و باید باید گفتن ساده است، خاطرنشان کرد: باید ببینیم نیاز آبی سمنان چقدر است و بدانیم چه مقدار بهره‌وری قرار است در سمنان صورت بگیرد.

دامادی درباره شهر شدن طبقده، بیان کرد: شهر شدن روستاها بدون پیوست فرهنگی اشتباه است، ما با شهر شدن رشد نکردیم بلکه با تلاشمان رشد می‌کنیم، من به تک‌تک روستاها بدهکارم و به خواست مردم تمکین می‌کنم ولی از نظر مهندسی اینکار را قبول ندارم و طبقده از این بابت متضرر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تعریض جاده گهرباران در دولت دهم با ۳ میلیارد تومان بودجه شروع شد و با تغییر دولت به تاخیر افتاد ولی همچنان در حال پیشرفت است ولی در زمان شروع آمدند جلوی کار را گرفتند و گفتند که کار انتخاباتی است اما با این حال پیگیری کردیم و کار را پیش بردیم.

دامادی خطاب به مدیران، گفت: گزارش دقیق از وضعیت شهرستان با آمار دقیق در حوزه‌های مختلف داشته باشید.

نماینده مردم ساری و میاندرود، گفت: در جلسات افتتاحیه حلاوت مراسم‌های خودمان را بهم نزنیم، اگر در دفاع مقدس ناامید بودیم شکست می‌خوردیم؛ روحیه انقلابی و مقاومت دلیل پیروزی یک سرباز ایرانی مقابل یک تیپ دشمن بود.

دامادی تاکید کرد: ما بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم به شرط اینکه همبستگی داشته باشیم و سوراخ‌های تخلقات هم بسته شود.مطالب مرتبط با : بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم
دیدگاه شما در مورد : بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم

بدون صادرات نفت هم می‌توانیم کشور را اداره کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ