• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29637 - تاریخ انتشار : یکشنبه 23 دی 1397 - ساعت: 12:11

چاپ
ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها از سوی موسسه/ اولویت کارهای زودبازده است

مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی:

ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها از سوی موسسه/ اولویت کارهای زودبازده است


مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی پویاکاران گفت: افرادی هستند که سرمایه دارند ولی نمی‌دانند چه کاری انجام دهند و در کدام حرفه می‌توانند بازده اقتصادی مناسب داشته باشند در این زمان ما کارشناسان مربوطه را معرفی می‌کنیم و در این کار اولویت ما کارهای زودبازده است.

به گزارش میانخبر، دنیا شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی پویاکاران با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میاندورود افتتاح شد.

وی درباره خدمات این موسسه، گفت: ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها، مشاوره شغلی براساس نیاز بازار کار و خود اشتغالی، مشاوره ایجاد مشاغل خانگی و زودبازده اولویت‌دار، مشاوره سیستم‌های بهبود مدیریت کیفیت برای کارآفرینان، مشاوره طرح‌های توجیهی و اقتصادی در زمینه‌های دامپزشکی، گردشگری و صنعت، تامین و معرفی نیروی کار به شرکت‌ها و موسسات خصوصی از جمله خدمات این موسسه است.

مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی پویاکاران، خاطرنشان کرد: اگر فرد مراجعه کننده دارای تخصصی نباشد اما دنبال کار مناسب است به فنی و حرفه‌ای برای آموزش معرفی می‌کنیم و بعد از اینکه آموزش دیدند و مدرک گرفتند به جای مناسب آنها را معرفی می‌کنیم.

شفیعی تاکید کرد: اداره کار هم اعلام کرده افرادی که می‌خواهند مشغول به کار شوند مدرک مهارت مشخص شده را باید داشته باشند.

وی بیان کرد: با مراجعه افراد، مدارک شناسایی، توانایی و خواسته‌های آنها را می‌گیریم و بررسی می‌کنیم و در اولویت کار خود قرار می‌دهیم.

شفیعی تصریح کرد: افرادی هستند که سرمایه دارند ولی نمی‌دانند چه کاری انجام دهند و در کدام حرفه می‌توانند بازده اقتصادی مناسب داشته باشند در این زمان ما کارشناسان مربوطه را معرفی می‌کنیم و در این کار اولویت ما کارهای زودبازده است.

مدیر موسسه مشاوره شغلی و کاریابی پویاکاران، خاطرنشان کرد: در همه بخش‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری و... به مراجعه کنندگان مشاوره لازم را می‌دهیم و انتخاب نهایی با متقاضیان است.

به گزارش میانخبر، این موسسه در شهر سورک، جنب فرمانداری، ساختمان زارع واحد یک مستقر می‌باشد.مطالب مرتبط با : ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها از سوی موسسه/ اولویت کارهای زودبازده است
دیدگاه شما در مورد : ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها از سوی موسسه/ اولویت کارهای زودبازده است

ارائه و معرفی فرصت‌های شغلی در همه رشته‌ها از سوی موسسه/ اولویت کارهای زودبازده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ