• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اسلاید شو

کد خبر : 29641 - تاریخ انتشار : یکشنبه 23 دی 1397 - ساعت: 13:19

چاپ
استکبار شکست سختی از ایستادگی انقلاب اسلامی خورده است/ انقلاب اسلامی جریانی ماندگار و منشاء تحول در دنیا

استکبار شکست سختی از ایستادگی انقلاب اسلامی خورده است/ انقلاب اسلامی جریانی ماندگار و منشاء تحول در دنیا


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انقلاب ما یک انقلاب بی نظیر در دنیا است، گفت: استکبار جهانی شکست سختی به خاطر ایستادگی انقلاب ما خورده است.

به گزارش میانخبر، آیت‌الله علی معلمی در گفت وگو با خبرنگار ما در درباره تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن روحیه انقلابی و راهکارهای مقابله با آن اظهارکرد: انقلاب عظیم اسلامی براساس آیین مقدس اسلام پدید آمد و همه ادیان آسمانی و انبیاء در برابر طاغوت زمان مأمور به مقابله، استقامت، نپذیرفتن سلطه طاغوت، عدم تقویت طاغوت و یاری رساندن به مظلومان و ستم‌دیدگان هستند که وجه مشترک همه ادیان آسمانی است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از مظلوم و کوتاه کردن دست ظالم در همه ادیان تأکید شده، تصریح کرد: انقلاب اسلامی بر همین اساس و با همین ماهیت پدید آمد و با این ماهیت ادامه حیات می‌دهد و طبیعی است استکبار زمان و عوامل مزدور و وابسته به استکبار درصدد تضعیف و مقابله به شکستن روحیه انقلابی در ملت‌ها هستند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه استکبار تبلیغات علیه انقلاب و انقلابیون به ویژه محور مقاومت که امامت و ولایت است را هدف اصلی خود قرارداده است، یادآور شد: ملت ما با بصیرت و هوشیاری که قبل و بعد انقلاب بدست آورد راه خود را شناخت، حقایق را فهمید و به راه خود ادامه می‌دهد.

معلمی با اشاره به ادعای آمریکا بر سنگین‌ترین و شکننده‌ترین تحریم‌ها علیه ملت ایران، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند به خواست خدای رحمان دشمنان سنگین‌ترین شکست را هم متحمل خواهند شد.

وی با اشاره به حضور ملت در صحنه اظهار کرد: وعده حق خدای رحمان است که اگر ملتی دین خدا را یاری کند با چنین ایمان و اقدامی قطعأ آن ملت از نصرت الهی و امدادهای غیبی برخوردارند.

امام جمعه قائم شهر با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ملت با حضور در صحنه بار دیگر به استکبار نشان می‌دهد که باید این آرزو را به گور ببرد که ملت ایران از امام، شهدا و انقلاب اسلامی دست بکشد.

این مسئول با اشاره به اینکه ملت از مدیریت اجرایی کشور گله‌مند است، اظهارکرد: مردم نسبت به مدیریت اجرایی کشور، گرانی‌ها، بی‌تدبیری‌ها در خروج ارز از کشور گله‌مند هستند و ملت حق دارد فریاد بزند اما حساب شهدا، امام، انقلاب اسلامی و نظام جدا از مدیریت اجرایی کشور است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با توجه به اینکه مدیریت اجرایی بر اساس قانون اساسی بر عهده مردم نهاده شد که هر چهار سال یک بار بازنگری کنند، گفت: مردم در بازنگری اگر شرایط گذشته را مطلوب دیدند به آن جریان رأی می‌دهند و اگر نامطلوب بود قطعأ تجدیدنظر می‌کنند و این فرصتی است که انقلاب اسلامی و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در اختیار ملت گذاشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری درباره راهکارهای مقابله با راهبردهای دشمن برای گسترش شیعه هراسی، اسلام هراسی و ایران‌هراسی افزود: انقلاب اسلامی ما با قیام مردم فهیم و آگاه شکل گرفت و امروز این مردم فهیم و آگاه با پیروی از ولایت با حضور تماشایی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بار دیگر مشت محکمی به دهان یاوه گویان می‌زنند.

وی گفت: انقلاب ما یک انقلاب بی نظیر در دنیا است که بیگانگان فکرش را هم نمی توانستند بکنند که این انقلاب ۴۰ سال دوام داشته باشد و استکبار جهانی شکست سختی به خاطر ایستادگی انقلاب ما خورده است.

معلمی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تلاطمی را در دنیا ایجاد کرد که بعد از 40 سال همچنان در منطقه و جهان منشا تحولات بنیادین است.

وی خاطرنشان کرد: نظام سلطه درصدد است با ایجاد موانع فراوان مسیر این خیزش را تغییر دهد و برای فراهم کردن زمینه‌های پذیرش الگوی لیبرال دموکراسی در دیگر کشورها تلاش می‌کند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه یکی از مواردی که موجب نگرانی غربی‌ها از ایران است و سبب شده ایران هراسی را دنبال کرده و ایران را به عنوان عامل تهدید صلح و ثبات منطقه معرفی نمایند همین الگوی مردم‌سالاری دینی است، گفت: یکی از جلوه‌های الهام‌بخشی جمهوری اسلامی ایران برای ملت‌های منطقه، نوع نظام سیاسی ایران و مبتنی بودن این نظام بر رأی و اراده مردم است.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : استکبار شکست سختی از ایستادگی انقلاب اسلامی خورده است/ انقلاب اسلامی جریانی ماندگار و منشاء تحول در دنیا
دیدگاه شما در مورد : استکبار شکست سختی از ایستادگی انقلاب اسلامی خورده است/ انقلاب اسلامی جریانی ماندگار و منشاء تحول در دنیا

استکبار شکست سختی از ایستادگی انقلاب اسلامی خورده است/ انقلاب اسلامی جریانی ماندگار و منشاء تحول در دنیا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ