• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29655 - تاریخ انتشار : جمعه 28 دی 1397 - ساعت: 14:35

چاپ
دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد/ آمریکا فقط شعار دموکراسی را می‌دهد

امام جمعه میاندورود:

دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد/ آمریکا فقط شعار دموکراسی را می‌دهد


امام جمعه میاندورود: درسی که باید از ایام فاطمیه بگیرم این است که باید از حریم ولایت و امامت حمایت کنیم و مدافع آن باشیم.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با تسلیت این ایام، اظهار کرد: درسی که باید از ایام فاطمیه بگیرم این است که باید از حریم ولایت و امامت حمایت کنیم و مدافع آن باشیم.

وی با تاکید بر اینکه دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد، بیان کرد: اولین شهیده امامت و ولایت آن حضرت بودند.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه امروز یک عده در فضای مجازی برای جوانان شبه افکنی می‌کنند و ژست روشنفکری می‌گیرند و می‌گویند نمی‌بایست سفارت امریکا را تسخیر می‌کردیم یا اینکه نباید مرگ بر امریکا بگوییم، خاطرنشان کرد: دشمنی با ایران اسلامی به‌دلیل گفتن این چیزها نیست.

محمدنسب تاکید کرد: ده‌ها کشور وجود دارند که نه دینی دارند نه مرگ بر امریکا می‌گویند و نه می‍‌گویند که امریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند ولی امریکا با آنها دشمنی دارد.

وی با بیان اینکه امریکا با کدام کشور دوستی خود را ادامه داده است که بخواهد با ایران اسلامی دوستی داشته باشد، تصریح کرد: افرادی که فضا را غبارآلود می‌کنند بدانند که در نهایت خودشان ضرر می‌کنند چون عصر ارتباطات است و مردم خیلی زود می‌فهمند.

محمدنسب گفت: کسانی که ایرانی هستند ولی در ایران زندگی نمی‌کنند، نه انقلابی و نه طرفدار انقلاب هستند می‌گویند که نقدهای این روشنفکرنماها درست و منطقی نیست.

خطیب جمعه میاندورود درباره علت دشمنی آمریکا، اظهار کرد: ماهیت استقلال طلبانه و ضد استکباری و پایبندی ملت ایران، پیشرفت و بالندگی انقلاب اسلامی و از دست دادن لقمه چرب و نرم از دلایل دشمنی امریکا است.

محمدنسب در پایان خاطرنشان کرد: شعار دموکراسی امریکا بلند است و مردم ایران می‌خواهند خودشان با رای خودشان سرنوشتشان را انتخاب کنند ولی می‌خواهند مانع اجرای آن شوند.مطالب مرتبط با : دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد/ آمریکا فقط شعار دموکراسی را می‌دهد
دیدگاه شما در مورد : دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد/ آمریکا فقط شعار دموکراسی را می‌دهد

دفاع از ولایت زن و مرد نمی‌شناسد/ آمریکا فقط شعار دموکراسی را می‌دهد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ