• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 29657 - تاریخ انتشار : یکشنبه 30 دی 1397 - ساعت: 11:53

چاپ
دشمن در فضای مجازی دنبال اخلال نظام اقتصادی و تشدید تحریم‌هاست

دشمن در فضای مجازی دنبال اخلال نظام اقتصادی و تشدید تحریم‌هاست


معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا گفت: دشمن با استفاده از تبلیغات رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور، تشدید تحریم ها، هرزه نگاری و القاء فرهنگ های منحرف غربی در کشور است.

به گزارش میانخبر، سردار رمضان شعبانی در جمع کارکنان انتظامی استان مازندران در ساری، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران علی رغم همه شیطنت های دشمن در چهل سال گذشته، امروز به کمال و ماندگاری رسیده است، اظهار کرد: مهمترین رسالت ما حفظ ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه نظم و امنیت کشور، شناخت نقشه راه و سناریوهای دشمن است.

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، پایداری در حفظ روحیه، معرفت دینی و روحیه جهادی را از مهمترین رسالت همه دلسوزان نظام برشمرد و افزود: عنایات ویژه الهی، هدایتگری های داهیانه مقام معظم رهبری و جانفشانی مردم، محور و کانون اصلی ماندگاری و توسعه این انقلاب به شمار می آید.

شعبانی با بیان این که انقلاب اسلامی همواره صحنه رویارویی با دشمن بوده است، خاطرنشان کرد: نتیجه این نبرد، شکست های پی در پی آمریکا و تبدیل شدن به کلکسیون و نمایشگاه بزرگی از شکست های آمریکا و استمرار پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: امروز در دهه پنجم انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران در قله استقلال، عزت و قدرت داخلی، نفوذ منطقه ای و تعیین کنندگی مناسبات جهانی قرار گرفته و به مرحله پویایی و پایایی خود رسیده است.

شعبانی، راه اندازی جنگ اقتصادی، جنگ رسانه ای، بی ثبات سازی و ایجاد آشوب های اجتماعی را از جمله نقشه های شوم دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمن با استفاده از تبلیغات رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور، تشدید تحریم ها، هرزه نگاری و القاء فرهنگ های منحرف غربی در کشور است.

این مسئول تصویر سازی مثبت و مقتدر از دشمن، تصویر سازی منفی از نظام سیاسی ایران، متلاشی کردن انسجام اجتماعی و پیاده کردن سناریوی بی ثبات سازی و به چالش کشیدن امنیت ملی را از مهمترین اهداف دشمن در جنگ رسانه ای عنوان کرد .

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، از دیگر عوامل شکست دشمن در بی ثبات سازی انقلاب اسلامی را عنایات الهی، وجود رهبری ابر استراتژیک، مولفه هایی همانند فرهنگ حسینی و مهدوی، اقتدار کم نظیر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی ، عمق نفوذ منطقه ای ایران و اقتدار بسیج 81 میلیونی مردم ایران و شناخت چهره ها و جریان هایی که می خواهد در مقابل جمهوری اسلامی قرار بگیرند عنوان کرد.

شعبانی گفت: مهمترین راهبردهای لازم در عرصه مقابله و دفاع در مقابل دشمن، ارتقاء قدرت ملی و توانمندی های نظام به ویژه در حوزه اقتصادی، افزایش سطح امید و اعتماد عمومی جامعه به مسئولان نظام با خدمت صادقانه و صیانت بخشی معنوی و بصیرتی و افزایش آمادگی ها است.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : دشمن در فضای مجازی دنبال اخلال نظام اقتصادی و تشدید تحریم‌هاست
دیدگاه شما در مورد : دشمن در فضای مجازی دنبال اخلال نظام اقتصادی و تشدید تحریم‌هاست

دشمن در فضای مجازی دنبال اخلال نظام اقتصادی و تشدید تحریم‌هاست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ