• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29665 - تاریخ انتشار : یکشنبه 30 دی 1397 - ساعت: 12:16

چاپ

کارگردان «مینو» برای ماه رمضان سریال می‌سازد


امیر مهدی پور وزیری کارگردان گفت: تخصص من ساخت آثار کمدی است از این رو سریالی طنز را شروع کرده ام تا مخاطبان را بخندانم.

به گزارش میانخبر، امیر مهدی پور وزیری کارگردان سینما و تلویزیون درباره جدیدترین کار خود پس از سریال «مینو» گفت: تخصص اصلی من ساخت آثار کمدی است و اگر کارهای من را دنبال کرده باشید متوجه می شوید که حتی در لحظات تلخ و سخت هم صحنه‌های کمیک داریم.

وی افزود:پس از ساخت مجموعه تلویزیونی «مینو» به سفارش آقای کرمی در سیما فیلم به سراغ ساخت سریالی طنز رفتم.

وی در ادامه بیان کرد: تا امروز نگارش دوازده قسمت آن به پایان رسیده است.

کارگردان فیلم «محاصره» تاکید کرد: من عاشق این هستم که مردم را بخندانم و اگر در «مینو» چشم‌ها را گریان کردم، این بار دوست دارم مردم را بخندانم و لحظاتی شاد را برایشان رقم بزنم.

وی درباره قصه این مجموعه تلویزیونی جدید افزود: این سریال درباره خانواده‌ای است که با کارهای فرزندانشان دچار بحران می‌شوند و قصه‌های مختلفی را می‌سازند.
این کارگردان جوان با اشاره به اینکه همیشه با جوانان و نیروهای جوان کار کرده‌ام، گفت: محمد رضا شفا تهیه کننده این کار است و دوستان خوبم آقایان حقیقی و ملکی نگارش آن را برعهده دارند.

پوروزیری در پایان درخصوص زمان پخش این مجموعه تلویزیونی گفت: اگر بتوانیم سریال را در بیست و پنج قسمت برنامه ریزی کنیم; ماه مبارک رمضان فرصت خوبی است که به روی آنتن برود.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : کارگردان «مینو» برای ماه رمضان سریال می‌سازد
دیدگاه شما در مورد : کارگردان «مینو» برای ماه رمضان سریال می‌سازد

کارگردان «مینو» برای ماه رمضان سریال می‌سازد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ