• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29696 - تاریخ انتشار : شنبه 13 بهمن 1397 - ساعت: 17:08

چاپ
احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه با اعتبار 10 میلیاردی /در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم

فرماندار میاندورود در نشست خبری:

احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه با اعتبار 10 میلیاردی /در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم


فرماندار میاندورود گفت: بزرگترین پروژه ما احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه است که بالغ بر 10 میلیارد هزینه دارد.

به گزارش میانخبر، علی غلامیان صلاحی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و تبریک آغاز چهلمین بهار انقلاب، اظهار کرد: انقلاب اسلامی سرآغاز تحولات عمیق و فزاینده در ایران و بسیاری از کشورها بوده است و با پیروزی انقلاب معادلات سیاسی در ایران و بسیاری از کشورهای جهان به نفع مستضعفان تغییر کرده و موج بیداری اسلامی در سراسر دنیا اغاز شده است.

و با بیان اینکه در تمامی تاریخ نقش رسانه‌ها و تاثیرگذاری آنها انکارناپذیر بوده و نقش آنها جهت انعکاس دولت و دستاوردهای انقلاب بسیار تاثیرگذار است، افزود: رسانه‌ها زبان گویای دولت و نظام هستند و طبق سیاست‌های دولت با رسانه‌ها هماهنگ هستیم و انتقاد آنها را بررسی و در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: همواره درد و دل خبرنگاران را می‌شنیدم و جایی که نیاز بود برای خدمت به مردم پیگیر باشیم توانستیم با همکاری شما بسیار از مشکلات را حل کنیم.

این مسئول تصریح کرد: بالغ بر 30 پروژه با اعتبار بیش از 16 میلیارد تومان در دهه فجر امسال در میاندورود افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی بیان کرد: بزرگترین پروژه ما احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه است که بالغ بر 10 میلیارد هزینه دارد.

غلامیان افتتاح ساختمان دهیاری تجن لته، کارگاه مصنوعات بتنی، پرورش گوسفند داشتی، پرورش مرغ گوشتی، آب رسانی روستای پیله‌کوه، شن‌ریزی جاده بین مزارع، آبیاری قطره‌ای، افتتاح خانه بهداشت چمازتپه و کلنگ‌زنی خانه بهداشت روستا ماکران را از جمله برنامه‌های دهه فجر بیان کرد.

وی از پرداخت سه میلیارد و 500 میلیون تومان وام از طریق سامانه کارا به متقاضیان خبر داد و گفت: همچنین با رایزنی و همکاری کارخانه‌های سطح شهرستان توانستیم 30 نفر را مشغول به کار کنیم.

غلامیان درباره انتخاب معاون سیاسی، اظهار کرد: انتخاب معاون سیاسی نهایی شده و بزودی معرفی می‌شود و همچنین پیگیر ایجاد جایگاه برای معاون عمرانی و برنامه‌ریزی برای فرمانداری هستیم که این موضوع باید در وزارت کشور پیگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه تکریم ارباب رجوع برای ما مهم است چون صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند، افزود: برای اینکه خدمت‌گذاری به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهیم همه دستگاه‌ها را موظف کردیم که درب اتاقشان به روی مردم باز باشد و مردم به راحتی برای حل مشکلاتشان به آنها دسترسی داشته باشند و مدیران پاسخگو باشند چون در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم.

غلامیان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره وضعیت شهرک صنعتی میاندورود، گفت: در حال رصد سرمایه‌گذاران در این شهرک هستیم که رونق را به شهرک بیاوریم و در این رابطه جلساتی با آقای موسوی رئیس شهرک‌های صنعتی استان داشتیم.

وی همچنین از تلاش برای استقرار بعضی ادارات مانند سازمان میراث فرهنگی، فنی و حرفه‌ای، سازمان تبلیغات، بنیاد مسکن، بانک مسکن و راه و شهرسازی در میاندورود خبر داد و افزود: حضور بعضی از آنها در میاندورود نهایی شده است و بزودی مستقر می‌شوند.

فرماندار میاندورود درباره مجتمع فرهنگی شهرستان، گفت: بعد از پنج سال توانستیم تغییر کاربری و سند زمین را بگیریم و امیدواریم بتوانیم با تخصیص اعتبارات هر چه زودتر آن را تکمیل کنیم.مطالب مرتبط با : احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه با اعتبار 10 میلیاردی /در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم
دیدگاه شما در مورد : احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه با اعتبار 10 میلیاردی /در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم

احداث خط چهار مداره تلسکوپی فرودگاه با اعتبار 10 میلیاردی /در عمل می‌خواهیم خدمت‌گذار مردم و انقلاب باشیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ