• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 29699 - تاریخ انتشار : شنبه 13 بهمن 1397 - ساعت: 20:26

چاپ
مردم از مدیران انتظار تکریم ارباب رجوع دارند/ از ظرفیت بندر برای صادرات استفاده بهتری شود

امام جمعه میاندورود در دیدار مدیران شهرستان:

مردم از مدیران انتظار تکریم ارباب رجوع دارند/ از ظرفیت بندر برای صادرات استفاده بهتری شود


امام جمعه میاندورود گفت: با توجه به نزدیک بودن بندرامیرآباد باید از این ظرفیت برای صاردات محصولات کشاورزی کشاورزان استفاده کرد و نباید بندر تنها محل واردات کالاهای خارجی باشد.

به گزارش میانخبر، به‌مناسبت دهه فجر ظهر امروز مدیران میاندورود با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام محمدنسب دیدار کردند.

حجت الاسلام محمدنسب در این دیدار با بیان اینکه رهبری، ایمان و وحدت مردم سه عامل حفظ جمهوری اسلامی بوده است، اظهار کرد: در این سال‌ها دشمن سعی کرد این سه عامل را تضعیف کند.

وی بیان کرد: اختلاف سلیقه به معنای نداشتن وحدت نیست بلکه وحدت این است که همه حول انقلاب بایستیم و اگر می‌خواهیم اقتدار انقلاب حفظ شود باید وحدت داشت.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: آنچه جمهوری اسلامی صادر کرد بیداری اسلامی و نپذیرفتن سلطه بود و امروز هم مردم دنیا نیز به این سمت در حال حرکت هستند.

محمدنسب با تاکید بر اینکه امروز آنچه باید دنبال آن بود معنویت است و بخش عمده مشکلات خانواده‌های ما به‌دلیل نبود معنویت است، افزود: اگر ما معنویت و ایمان مردم را تقویت کنیم فرهنگ کار، تلاش، ایثار و مقاومت در مقابل سختی‌ها بیشتر می‌شود و اگر باورهای مردم ضعیف شود هر چه امکانات هم باشد تلاش و کوشش کم می‌شود.

وی با بیان اینکه احداث آبندان‌ها بخشی از مشکلات ما در بخش کشاورزی را حل می‌کند، گفت: یکی از معضلات استان این است که به بهانه‌های مختلف آب‌بندان‌ها را تصرف کردند که باید جلوی آن گرفته شود.

محمدنسب اظهار کرد: با توجه به نزدیک بودن بندرامیرآباد باید از این ظرفیت برای صاردات محصولات کشاورزی کشاورزان استفاده کرد و نباید بندر تنها محل واردات کالاهای خارجی باشد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه مردم از شما انتظار تکریم ارباب رجوع را دارند، افزود: مدیران می‌توانند زودتر به نماز جمعه بیایند تا مردم مشکلاتشان را با آنها در میان بگذارند.

فرماندار میاندورود نیز در این دیدار، اظهار کرد: انقلاب‌های زیادی در دنیا شکل گرفت اما به‌دلیل نداشتن رهبری واحد و مناسب در حال ازمحلال هستند یا از بین رفتند.

علی غلامیان با بیان اینکه این انقلاب با رهبری امام که 15 سال در تبعید بودند به پیروزی رسید و بعد از انقلاب نیز با هجمه‌های زیادی روبرو شد، تصریح کرد: هر انقلابی با این همه هجمه‌ای که به آن وارد شد از بین می‌رفت اما این انقلاب با حمایت و حضور مردم روز به روز بالنده‌تر و پایدارتر شد.

وی خاطرنشان کرد: همه با وحدت و همدلی که باید در همه ما وجود داشته باشد در حفظ و پویایی انقلاب تلاش کنیم و اولین چیزی که مد نظر ما است همدلی بین روسای ادارات است که این همدلی وجود دارد.مطالب مرتبط با : مردم از مدیران انتظار تکریم ارباب رجوع دارند/ از ظرفیت بندر برای صادرات استفاده بهتری شود
دیدگاه شما در مورد : مردم از مدیران انتظار تکریم ارباب رجوع دارند/ از ظرفیت بندر برای صادرات استفاده بهتری شود

مردم از مدیران انتظار تکریم ارباب رجوع دارند/ از ظرفیت بندر برای صادرات استفاده بهتری شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ