• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29713 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 بهمن 1397 - ساعت: 09:27

چاپ

کی‌روش: وقتی من را نمی‌خواستند چطور می‌ماندم؟


کارلوس کی روش پیش از ترک تهران گفت: باید ایران پیشنهاد می‌داد تا تمدید کنم ولی آن‌ها هیچ پیشنهادی ارائه نکردند تا من متوجه شوم باید ایران را ترک کنم.

به گزارش میانخبر، کارلوس کی‌روش بعد از ۸ سال فوتبال ایران را ترک کرد. عده‌ای از او خاطره بد دارند و عده‌ای هم خاطره خوب. پرسپولیسی‌ها به شدت از کی‌روش گلایه داشتند که چرا حتی وسط جام جهانی علیه سرمربی تیم‌شان مصاحبه کرد، اما موافقان کارلوس هم می‌گویند اصلاً چه دلیلی داشت او روز بازی تیم ملی درباره کی‌روش و تیمش حرف بزند؟ چیزی که، اما همه درباره‌اش مطمئن هستند این است؛ کارلوس از نظر فنی فوق العاده بود و تعهد بالایی نسبت به تیم ملی داشت. بعد از پایان جام ملت‌ها کی‌روش از این گفت که مأموریتش به پایان رسیده است. او با این حال به ایران بازگشت تا دو روزی اینجا باشد و سپس کشور را ترک کند. کی‌روش از ساعت ۶ صبح به فرودگاه رفت و حضورش در CIP باعث شد تا بعضی از حاضران در آنجا سمتش بروند و با او صحبت کنند. قبل از ترک CIP کارلوس دقایقی با دو هوادار صحبت کرد که یکی از آن‌ها خطاب به کی‌روش گفت: «چرا در تیم ملی نمی‌مانید تا برای بار سوم همراه با شما به جام جهانی برویم؟» کی‌روش در این لحظه پاسخ داد: «وقتی من را نمی‌خواستند چطور می‌توانستم در تیم ملی بمانم؟ باید ایران پیشنهاد می‌داد تا تمدید کنم ولی آن‌ها هیچ پیشنهادی ارائه نکردند تا من متوجه شوم باید ایران را ترک کنم.»

او مکثی کرد و گفت: «دوست داشتم دوباره سرمربی تیم ملی ایران باشم ولی این فرصت در اختیارم قرار نگرفت.» در واقع کی‌روش تا لحظه آخر منتظر ایران ماند و حتی امیدوار بود بعد از جام ملت‌ها در بازگشت به ایران شاید پیشنهاد تمدید قرارداد را دریافت کند و بماند. کی‌روش قبلاً هم یکی، دو بار با کشور‌ها و تیم‌های دیگر مذاکره کرد ولی در لحظه آخر در ایران ماند. این بار هم به کلمبیا پاسخ قطعی و نهایی را نداد تا به تهران بازگردد و شرایط را بسنجد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : کی‌روش: وقتی من را نمی‌خواستند چطور می‌ماندم؟
دیدگاه شما در مورد : کی‌روش: وقتی من را نمی‌خواستند چطور می‌ماندم؟

کی‌روش: وقتی من را نمی‌خواستند چطور می‌ماندم؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ