• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 29715 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 بهمن 1397 - ساعت: 10:51

چاپ
رمز پیروزی انقلاب اتحاد و همدلی میان همه گروه‌ها است

رمز پیروزی انقلاب اتحاد و همدلی میان همه گروه‌ها است


فرماندار ویژه شهرستان تنکابن گفت: همه گروه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی در پیروزی انقلاب نقش داشتند و هدف مشترک همه، برکناری رژیم شاه بود.

به گزارش میانخبر، سید امیر حسینی‌جو در همایش چهل سالگی انقلاب با بیان اینکه همه گروه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی در پیروزی انقلاب نقش داشتند، اظهار کرد: هدف همه این گروه‌ها مشترک و برکناری رژیم شاه بود.

وی افزود: نفوذ گروه‌های مذهبی با رهبری حضرت امام (ره) در اختیار این مجتهد قرار گرفت که اشرافیت کامل به موضوعات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی داشتند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد: امام نگاه بین المللی داشت و سال ۴۲ به مردم فهماند که سه خطر بزرگ اسلام را تهدید می کند. رهبری انقلاب یک رهبری آگاهانه است و این راه ادامه پیدا کرد تا سال ۵۷ که انقلاب پیروز شد.

این مسئول یادآور شد: ما چون درون انقلاب هستیم، شاید بعضاً قدرشناسی نمی‌کنیم اما این انقلاب در دروس جهان تدریس می‌شود.

حسینی‌جو با بیان اینکه نقش محوری زنان را امروز دشمن به خوبی متوجه شده، تصریح کرد: دشمن امروز عموما بر روی بانوان و زنان جوان فعالیتش را تشدید کرده است چرا که زن، نقش محوری در خانواده دارد.

وی ادامه داد: ما امروز نیاز به حضور موثر بانوان داریم و انقلاب هیچگاه بانوان را محدود نکرده اما دشمن قصد دارد که برهنگی را به عنوان یک ارزش معرفی کند.

فرماندار ویژه تنکابن گفت: اسلام زینتی بر فرهنگ ایرانی ما شد تا بتوانیم بهتر نقشمان را در جامعه اجرا کنیم. این انقلاب به رهبری مقام معظم رهبری (مدظله) و حمایت‌های ملت مسیرهای سخت را طی کرد.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : رمز پیروزی انقلاب اتحاد و همدلی میان همه گروه‌ها است
دیدگاه شما در مورد : رمز پیروزی انقلاب اتحاد و همدلی میان همه گروه‌ها است

رمز پیروزی انقلاب اتحاد و همدلی میان همه گروه‌ها است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ